Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek így terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Szedek fogamzasgatlot, jo par eve rendszeresen. Sose hagyok ki egy darabot se. Holnap veszek tesztet meg megyek is orvoshoz...de addig is nagyon parazok. Szerintetek lehetek bogyo mellett terhes? A havim megjott amikor megkellett, de kozel se olyan erosen ahogy szokott. Valamint ma furdes kozbe vettem eszre h valami folyik a cicimbol. Meg igy is parazok h hnap mi lesz az eredmeny.

(Tudom h ez lehet betegseg tunete is)



2014. okt. 28. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van egy minimális esély gyógyszer mellet is, de az ilyen jellegű terhességek nagy aránya vetéléssel végződik. A helyesben ezen nem aggódnék
2014. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi majdnem a legelső mondat a bogyóismertetőn?
2014. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 ha arra gondolsz, hogy nem lehetek terhes, mert ez írja a mondat az hülyeség. Van olyan ismerősöm aki gyógyszer mellett lett terhes. Ezért is parázok kicsit
2014. okt. 28. 18:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Inkább más lesz a háttérben, de jó hogy orvoshoz fordulsz. Nem normális az, hogy váladékozzon a melled (egyébként nem terhességi tünet).
2014. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem kimondottan amiatt gondoltam arra. hanem h a havim se olyan, amilyennek kell és mellette még a váladék is. De remélem holnap megnyugodhatok, hogy nincs semmi komoly
2014. okt. 28. 19:05
 6/15 anonim ***** válasza:
Olvasd el még egyszer a bogyótájékoztatót...
2014. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem szoktam eltenni a tájékoztatót... de már 4-5 éve szedem és eddig semmi panaszom nem volt
2014. okt. 28. 19:08
 8/15 anonim ***** válasza:
a barátod ne élvezzen beléd,ha félsz.
2014. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem vagy terhes, ahhoz hogy tejed legyen már rég látszódnia kéne a hasadon. ez magas prolaktin szintre vagy mellrákra utalhat.
2014. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igazából sose volt ilyen gondom, ezért nem is féltem. nagyon jó a gyógyszerem és soha nem hagyott cserbe. de ezek a panaszok így egybe, kicsit aggodalomra adnak okot. Fiatal vagyok még egy gyerekhez szerintem... de ettől függetlenül ha úgy alakulna, lehet h bevállalnám
2014. okt. 28. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!