Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek Terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek Terhes?

Figyelt kérdés
Nem jött meg a menstruációm, ezért vettünk a párommal egy tesztet. (Védekeztünk természetesen) Kék csík nevű tesztet használtam és figyelmetlen voltam úgymond, vagy csak nem értek ehhez... szóval egy csík jelent meg ami azt jelenti nem vagyok terhes. Viszont a tesztet én végig az öt percig a vizeletben hagytam, most nem értem hogy így kell vagy csak én vagyok ilyen béna? /a menstruációm még mindig nem jött meg/ 21L

2014. okt. 26. 20:25
 1/3 Megmondó Ember ***** válasza:

Hány napja nem jött meg? Mert ugye elvileg ez a teszt 4-5 napos késés után mutat elvileg valamit. Másfelől, ha jól tudom nem kellett volna benne hagyni végig. Így szerintem érdemes lenne megismételni a 4-5 nap letelte után.


Egyéb kérdés, hogy hogy védekeztetek? Nem minden "védekezés"nek mondott módszer biztonságos. Valamint, azt sem biztos, hogy terhesség miatt késik. Hát szerintem körülbelül ennyi.

2014. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a 3. napja, hogy nem jött meg. Óvszerrel védekeztünk, de azért biztosra megyek veszünk még egy tesztet. Plusz, hogy a héten eléggé fel voltam fázva, nem tudom hogy ez közre játszhat-e ...
2014. okt. 26. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a szoban forgo tesztet, de amiket eddig en hasznaltam, azokat nem kellett 5 percig pisiben tartani. Csinalj egy masikat. Egyebkent a szemelyes velemenyem az, hogy amugy sem lett volna pozitiv. Nekem elobb kijott a tesztcsik mint a kontroll amikor pozit teszteltem, de amugy mindketto kijott kb. 10 mp alatt. Szoval a pozitiv az mindenhogy pozitiv. :)
2014. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!