Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Libidónövelés fogamzásgátlóval?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libidónövelés fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Az előző gyógyszerem (Belara) megölte a libidómat. Már nem szedem egy hónapja, de semmi változás. Nem kívánom annyira a szexet és nem is élvezem, mivel alig nedvesedek be. Sokan írják, hogy a fogamzásgátló csak növelte a vágyukat. Szeretnék újra szedni valami mást, hátha segítene. Tudtok ajánlani ilyen gyógyszert? Mi a tapasztalatotok ebben a témában? Orvoshoz is el fogok menni.

2014. okt. 28. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is gond volt a libidómmal gyógyszer szedése mellett, így én abbahagytam két éve.

Nagyjából az abbahagyás után már vissza is tért a normál kerékvágásba minden, kívánom a párom, és nedvesedek is rendesen, elég ha rám néz. :)


Biztos, hogy a gyógyszer okozta a libidócsökkenést?

Mindenképpen az orvossal konzultálj, mert szerintem,

ha az okozta volna, akkor rendbe kellett volna jönnöd.


30/n

2014. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam a stresszre is, de már egy ideje fenn áll a probléma, és jelenleg nem stresszes időszakot élek. Fél éve áll fenn ez a probléma, és tudom, buta voltam hogy nem hagytam rögtön abba, de ez az első gyógyszerem, nem gondoltam, hogy miatta lehet. csak már semmi sem használt, ezért elkezdtem utána olvasni és láttam, többen is jelezték a problémát. Mindenképp bejelentkezek orvoshoz.
2014. okt. 28. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Még várj pár hetet és vissza fog térni ne aggódj. Amikor visszatért,akkor kezdj csak el új fog.gátlót. Addig pedig lélekben gondolkozz el azon, hogy a párod mennyire vágyik a testedre,te is szereted őt és használjatok síkosítót,valamint kényeztessen többször nyelvvel téged ott lent.
2014. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából többnyire csak annak "nő" a vágya, aki előtte halálra stresszelte magát a terhességtől való félelemmel. Már nem fél úgy, jobb neki.

Biológiailag, sajnos, a saját hormontermelés visszaszorításakor, logikusabb a vágy csökkenése, semhogy nőne.

2014. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 30. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!