Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meggondoltam magam a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondoltam magam a fogamzásgátlóval, ez így elég lesz?

Figyelt kérdés

Sokáig gondolkoztam, hogy szedjek-e fogamzásgátlót, de túlságosan félek tőle, meg dohányzom is néha, úgyhogy úgy döntöttem nem fogok. A nőgyógyászom nem is értette, hogy eddig miért nem szedtem soha életemben, mondtam, hogy mindig gumival védekeztünk, erre azt mondta, hogy ja, akkor mázlija volt? (Ezt nem is tudtam nagyon értelmezni.)


A lényeg, hogy a mostani barátommal is csak a gumi van, de soha nem megy el bennem, viszont van úgy, hogy közben kiveszi, mást csinálunk, megint berakja, megint új pozíció stb. és én így kicsit parázom. Jogosan?


2014. okt. 9. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

"Ezt nem is tudtam nagyon értelmezni."


Ha az ismeretségi körödben lennének orvosok, és látnád, hogy milyen szép helyekre járnak időnként szerte a világban szakmai konferenciákra, teljes költségtérítéssel és egyebekkel a gyógyszergyárak finanszírozásával, és azt is tudnád, hogy az óvszergyártó cégekkel ez nyilván nem működik, akkor lehet, hogy valamivel jobban értenéd.

2014. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mondasz valamit...
2014. okt. 9. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló meg a cigi nem nagyon fér össze trombóisveszély
2014. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 2


Segítettem már több alkalommal orvos ismerősnek angol nyelvű költségelszámolást elkészíteni ilyen szakmai utazásról, emiatt talán jobban képben vagyok az átlagnál ebben a kérdésben.


Amúgy nyilván legális keretek között oldják ezt meg a gyógyszergyártók. Hogy mennyire etikus, az pedig más kérdés.

2014. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3. köszi, de elolvastad a legelső mondatomat?


pont erről szól a kérdés, hogy egyébként a vázolt körülmények között mennyire kell félnem.

de lehet, hogy senki nem akar tippelni?

2014. okt. 9. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Hú érdekes ez a nőgyógyász. A gumióvszer márpedig ha helyesen használják,akkor nem szakad ki és véd maximálisan.


Az utolsó mondatod én úgy értelmezem, hogy felhúzza a gumit a barátod, utána kiveszi csináltok mást(pl orálszex), max újra felvesz egy gumit és beteszi. Így nincs okod az aggodalomra.

2014. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A többiek válaszára én is csak azt tudom mondani, hogy az orvosok le vannak szerződve cégekkel, és éppen az aktuális tablettát írják fel. Sokszor hiába kérsz egy bizonyos fajta gyógyszert,ő jobbat,újabbat fog javasolni,mert neki ez az érdeke!!!(receptek után kapja a szép kis pénzeket!!!).


Az óvszerból bizony nem kap hasznot. Nyugodtan használj ugyanígy óvszert egyébként.

2014. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 5


A harmadik hozzászóló szerintem lehet, hogy csak arra akart célozni itt az orvos téma kapcsán, hogy vajon mennyire volt szakmailag helyes és felelősségtudó a nőgyógyász részéről, hogy megpróbált annak ellenére inkább a fogamzásgátló irányába "terelgetni" az óvszer helyett, hogy dohányzol (feltéve persze, hogy erről tud).

2014. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!