Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Történt mással is ilyen? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt mással is ilyen? Van remény?

Figyelt kérdés
Múlthéten egy buli után a barátomnál aludtam. Nem rég óta vagyunk együtt és én még igazából várni akartam a dologgal, mert még szűz voltam de aztán elragadott a hév és megtörtént a baj, az aktus közben lecsúszott az óvszer és valószínűleg a srác bennem ment el. Felirattam 72 órás tabit viszonylag időben be is vettem, de cseppet sem vagyok megnyugodva mert épp peteérésem volt, és úgy tudom ilyenkor nem sokat ér a dolog. Nagyon félek, nem akarok még babát. Tudom hogy felelőtlenség volt, egy átmulatott éjszaka után szeretkezni, de gondoltunk a védekezésre és nem fair hogy ennek ellenére mégis lehet várandós lettem. Nyugtassatok meg hogy még van rá esély hogy hat a gyógyszer:(
2014. okt. 20. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz már semmit se tehetsz.
2014. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom de útólag nem annyira,de nem feltétlen,tévedhetek is
2014. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy nem sikerült teherbe esned. Sajnos balesetek előfordulnak. L
2014. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az első ilyen esetű csaj...

Nem kell félni, bármi is van, már nem tudsz tenni semmit. ha babád lett, ha nem, felesleges izgulni rajta. Mivel jobb akkor, ha izgulsz?

2014. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az esély megvan arra, hogy hat a gyógyszer.

arra is van esély, hogy nem sikerül teherbe esned, hiszen vannak, akik évekig próbálkoznak.

hát, csak reménykedni tudunk, hogy nem vagy terhes. de addig se idegesítsd fel magad, hiszen megtettél mindent. innentől kezdve csak szerencse kérdése. én szurkolok:)

2014. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes nyugi nekem is volt ilyen
2014. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!