Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek nem lehet baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lehet baj?

Figyelt kérdés
5 napja szedem a Jangee fogamzásgátlòt és ma múlt el a menstruációm és ma a barátom belém élvezett. A betegtájékoztatón azt írja, hogy ha a menstruáció első napjától szedem azonnal véd. Szerintetek nem lesz ebből baj? Nektek milyen tapasztalataitok vannak erről a fogamzásgátlóról? A rosszindulatú megjegyzésektől kérlek kíméljetek.

2014. okt. 19. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

5 napja szeded és beléd ment?.. Tudod mennyi a hatóideje?

1 hónap.. egy egész levelet be kell szedni ahhoz, hogy védjen!

2014. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatón az állt, hogy ha menstruáció első napjától szedem akkor azonnali védettséget nyújt, ha viszont a 2. vagy a 3. napon szedem be akkor 1 hétig kell kiegészítő védekezés.
2014. okt. 19. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csináltad, de valamit nem értek:

1: beléd élvez,

2: kiteszed ide a kérdést.

Nem tévesztettél el valamit?

2014. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jól csinálta persze.. -.- 5 tabletta egyáltalán nem nyújt védettséget..

Kérdezd meg a nőgyógyászt is erről!

2014. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom azt válaszolta, hogy a gyógyszergyártók nem írnak hülyeséget a betegtájékoztatóba. Egyrészt azért írtam ki ide a kérdést mert parázós vagyok másrészt pedig kiváncsi voltam mások tapasztalatára.
2014. okt. 19. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább a nőgyógyászodnak és a tájékoztatónak higgyél, mint az itteni nagy tudású embereknek.
2014. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, kezdem én is belátni, hogy teljesen feleleges itt bármit is megkérdezni mert sajnos elég kevésszer kap az ember normális (nem arrogáns, nem lenéző, nem hülyének néző) válaszokat!
2014. okt. 19. 23:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak ez az ok.

A tájékoztatót úgy írják, hogy ismerik a saját gyógyszerüket. A nőgyógyász szintén ismeri, és ráadásul téged is, hiszen már sokszor vizsgált.

Mi csak pár szóból ismerünk téged, meg a helyzeted.

2014. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!