Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom, lehet baj? Lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, lehet baj? Lent)

Figyelt kérdés

A barátommal óvszerrel védekezünk, és még csak nem is élvez belém. Tehát én fejezem be. És múltkor azt hittem, lemosta nemi szervét, de most kiderült, hogy nem (vagyis papírral törölte le). Úgy kényeztettem még egy keveset, és utána (emlékeim szerint) később pár pillanatra magamhoz nyúltam. De utána kimentem és letöröltem magam papírral.

Lehet baj?



2014. okt. 19. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Baj nem, max gyerek, de nem sok az esély.
2014. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos? Soha nem szoktam felelőtlen lenni, ha erről van szó... Most mégsem tudtam erről.
2014. okt. 19. 10:40
 3/3 anonim válasza:
az h esetleg össze kened magad abból nem lesz semmi.azoknak valahogy fel is kell jutni,repülni emlékeim szerint nem tudnak :D
2014. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!