Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor megint megjön pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor megint megjön pár nap múlva vagy majd következő hónapba?

Figyelt kérdés
3napig szedtem fogamzásgátlót de abból csak az első szem maradt meg bennem a második szemet fél óra múlva kijött, a harmadik meg 10 percre rá. És abba hagytam a szedését. Viszont ugye ezt menstruációm első napján kellet elkezdenem szedni első nap nagyon meg volt és este 11 kor vettem be a gyógyszert, másnap már alig volt meg épphogy harmadnap meg már semmit. Most azt mondták nekem hogy 3 nap múlva megint meg fog jönni lehetséges?

2014. okt. 17. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Van rá lehetőség, bár, ha nem maradt meg benned...

Minden nap egy időben vetted be a gyógyszereket? Rosszul lettél, vagy hasmenésed volt, ettél előtte, mi történt?

Mindenféleképpen beszélned kell a nőgyógyásszal az okozott tünetek miatt.

Pecsételő vérzésre számíthatsz, lehet nem lesz olyan erős, lehet hogy csak pár napig, de lehet h újra erős lesz és pár napig ahogy szokott... A tested majd eldönti azt az egy szemet hogy emészti fel.

Mit szedsz amúgy?

2014. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen lehetséges.. Én egyszer szedtem 3 napig fogamzásgátlót (abba kellett hagynom sürgősen) és az utolsó tabletta bevétele után rá egy hétre újra megjött
2014. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ettem mikor be vettem. Pecsételő vérzésem van most jelenleg. Hasmenésem nincsem és màr hànyingerem sincs. Csak picit fàj mint mikpr megvan.
2014. okt. 17. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!