Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este elfelejtettem bevenni a következő tabit, ilyenkor mi van? Most hogyan szedjem tovább?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 07:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kérjük olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
2012. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
miért nem pótoltad? olyankor kettőt kell bevenni. hány ora telt el az az idő óta, amikor be kellett volna venned?
2012. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad 2-t bevenni, ostoba az előző.


Olvasd el a betegtájékoztatót.


Azt a fecnit, ami a dobozban volt.

2012. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Szedjed tovább, ahogy eddig.De ne vegyél be kettőt.
2012. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
3 évig szedtem tablettát, ugyh te engem ne nevezz ostobának., világosan le van irva, h ha kimarad egy szem, akkor PÓTOLNI kell, még akkor is, ha ez 2 tablettát jelent, ergo a KIHAGYOTTAT és az AZNAPIT, ugyh az 2, akárhogy is számolom!!!!
2012. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
ti szedtetek valaha is tablettát? pótolni kell a kihagyottat.
2012. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

" Mielőbb vegye be a kimaradt tablettát, még abban az esetben is, ha a késedelem hosszúsága miatt valójában 2 tabletta bevétele szükséges. Ezt követően az előírt időpontokban kell szednie a tablettát, azonban 7 napon keresztül barrier-elvű fogamzásgátló eszközt (pl. óvszert) is alkalmaznia kell. Ha a megelőző 7 napos időszakban nemi együttlétre került sor, nem zárható ki a terhesség lehetősége, ezért haladéktalanul forduljon orvosához. "



itt van, okosok.. könnyebb leszólni a másikat, mi? mint emlitettem, 3 évig szedtem, tudom h mit beszélek.



[link]

2012. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Minden alkalommal este veszem be 22:00-22:30 között. Ez változó. Egyébként tegnap kezdtem volna a 2. hetet mert ugye kihagytam egy szemet. Szóval a két időszak óta durván 9 óra telt el mert reggel pótoltam vagy is bevettem a tegnap estit 07:15-kor. És ha jól tudom minden megy tovább a rendes kerékvágásba és a mait ugyanúgy kell bevennem este ahogy máskor szoktam.
2012. márc. 20. 10:14
 9/17 anonim ***** válasza:
szóval pótoltad az estit? akkor nincs gond, folytasd a szedést. nem telt el 12 óra, ugyh semmi gáz :D
2012. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgy egyébként az első hozzászólónak csak annyit mondanék hogy ha nem tudsz értelmeset írni mint az utánad lévő hozzászólók akkor inkább ne pötyögjél ide semmit. Mindenki beleértve engem is eltudja olvasni a betegtájékoztatót,és ha tudni szeretnéd el is olvastam,de biztos ami biztos gondoltam még rákérdezek itt is mint megerősítés képpen. Mivel sokan vannak itt akik évek óta szedik és azért ők tudnak egy s mást és nem fognak baromságot írni..
2012. márc. 20. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!