Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mégis terhes lennék? Vajon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis terhes lennék? Vajon a teszt téved?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom. Együtt voltunk a párommal nem védekeztünk. Állítása szerint a megfelelő pillanatkor kivette.

Amikor együtt voltunk, peteérés után 5-6 nap után lehetett.

Lassan 3hete, hogy késik, nekem mindig késik, de ennyit sosem. Két tesztet csináltam már s negatív volt. Ha nekem mindig késik akkor a peteérés is későbbre esne, vagy ez hülye kérdés?

Mielőtt megjön erős hasfájásom van, éreztem már ezt is, de most nagyon gyenge volt, azt hittem megjön, de sajnos nem :(, s egy hete h érzek enyhe fájdalmat.

Miért nem jön meg? terhes lennék? a teszt tévedne? :((


2010. jan. 23. 20:04
1 2
 11/13 anonim válasza:
Altalaban menyit szokot kesni a mensid??? Az is lehet hogy az idegeseggtol van.
2010. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
de ha volt kockázatos aktus, akkor nem valószinű, h idegesség miatt késik. nagy gond lenne egy gyerek??
2010. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hála Istennek, ma megjött. Nagy kő esett le a szívemről.

Még kicsit furcsa színű,de remélem ez semmit nem jelent.Ugye neem?? Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok :)

2010. jan. 25. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!