Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mégis terhes lennék? Vajon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis terhes lennék? Vajon a teszt téved?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom. Együtt voltunk a párommal nem védekeztünk. Állítása szerint a megfelelő pillanatkor kivette.

Amikor együtt voltunk, peteérés után 5-6 nap után lehetett.

Lassan 3hete, hogy késik, nekem mindig késik, de ennyit sosem. Két tesztet csináltam már s negatív volt. Ha nekem mindig késik akkor a peteérés is későbbre esne, vagy ez hülye kérdés?

Mielőtt megjön erős hasfájásom van, éreztem már ezt is, de most nagyon gyenge volt, azt hittem megjön, de sajnos nem :(, s egy hete h érzek enyhe fájdalmat.

Miért nem jön meg? terhes lennék? a teszt tévedne? :((


2010. jan. 23. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát nagyon úgy néz ki,hogy sikerült teherbe esned.De nem hiszem el,hogy még vannak,akik hisznek a megszakításos módszerben.Lehet terhesnek lenni gyógyszer,óvszer mellett is,de legalább esély volt arra,hogy ne legyen terhes,aki ezeket használja.Felelősen védekezik,csak balul sül el,de ti nem védekeztetek sajna.
2010. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes késés az már tényleg sok.menj orvoshoz. a teszt is tévedhet.
2010. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hiába veszi időben ki, mert az előváladéktól is lehetsz terhes... Ez a te hibád, mert nem kell úgy engedni hogy belédmenjen ha nincs valami amivel védekeztek (gumi, gyógyszer)...
2010. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
neeem.. neeem hiszem el, mi a jó abban, ha " a megfelelő pillanatban " kikapkodja?? nem is élvezetes, és kockázatos is. :S
2010. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és a teszt??????? és ráadásul 2 teszt tévedne?
2010. jan. 23. 22:18
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor pont a kockázat miatt élvezetes. :-)
2010. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek már késett 2 hónapot is. Volt kis para. Nőgyógyász, ha tutira akarsz menni.
2010. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hat nem tudom, nekem nem lenne élvezetes a kockázat miatt. ez játék egy emberi élettel. :S
2010. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el nőgyógyászhoz! Több mint valószínű h terhes vagy ha enyit késik! És csinál most egy tesztet! Most már kimutatja ha van valami! Jah és a reggeli első vizeletből végezz tesztet!
2010. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem meg nem vagy terhes..Nekem is késett már 1 hónapot is, stressz miatt..Bár egyszer voltam terhes, pont peteéréskor sikerült durrbele, nekem akkor csak a 3. teszt mutatta ki a késést követően 1 héttel..Szóval ha 3 hete késik, és negatív a teszt, akkor nem vagy terhes..Én soha nem szedtem gyógyszert, mindig a megszakításossal védekeztem, és ez működött is eddig mindig..Amúgy a peteérés a ciklus hosszától függetlenül mindig 2 héttel a mensi bekövetkezése előtt van..
2010. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!