Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 nap fogamzásgátló tabi után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 nap fogamzásgátló tabi után lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már egy éve nem szedtem , az új barátomnál akivel 3 hónapja vagyunk egyutt most kezdtem el szedni , múlt heten 3 napi tabi után belém ment utana volt peteeresem 1-2 nappal , ugyanazon a heten . Lehetek terhes ? Eddig nem volt baj . A mensimnek 13an Kell jönnie . Koszi a válaszokat .
2014. okt. 10. 08:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt csináld, hogy beslattyogsz a nőgyógyászodhoz, megmondod neki, hogy milyen felelőtlen és buta vagy, és megkérdezed, hogy mint szakember, aki ért a dologhoz, mit javasol neked. Én csak annyit tudok, hogy nagyon elcseszted ezt a hónapot, de hogy ezen hogy javíthatsz és mit tehetsz, azt már egy orvostól kéne megkérdezned.
2014. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Kosz ! De nekem az orvos azt mondta csak h varjak egy hetet amíg nem véd , mondjuk en felirattam mar juliusbAn de most váltottam ki
2014. okt. 10. 10:10
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem olvastad el a használati útmutatót, vagy nem emlékeztél rá, hogy mikor korábban szedted, hogy kellett az elsőt?


És ráadásul az orvos is mondta, hogy várj egy hetet.


Mindenképp menj el megint, hogy ezt tisztázzátok, mert nagyonis lehetsz terhes. Nem viccből van megszabva ennek a menete. Nem csak úgy kell a fogamzásgátlót szedni, hogy amikor kedvem tartja, majd akkor elkezdem, mert olyan szép lenne minden hónapban héftőn beszedni az első szemet... ez nem így működik. Ennél több eszed is lehetne.

2014. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

# 4


Ha már megtörtént az ovuláció, és van megtermékenyítésre alkalmas petesejt a petevezetékben, akkor kevesebb, mint egy órán belül is megtörténhet a fogamzás a szeretkezéstől számítva.

2014. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

ha nem megfelelően kezdted el szedni, akkor igen

ha a menzesz első napján kezdted, akkor véd azonnal, de még akkor is azt szokták javasolni, hogy egy hetet még várni


lehetsz

2014. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

basszus...előbb el kellett volna olvasnod...bár ha már szedted, akkor mégis hogy lehetsz ennyire buta?

ha össze-vissza kezded el szedni, akkor minden esélyed megvan a terhességre!

2014. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

fogalmad sincs hogy működik...nem egyik napról a másikra...beveszed kedden és akkor szerdán beléd élvezhet...ez nem így működik


hány éves vagy?

2014. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem buta vagyok !!! Csak azt csináltam amit a doki mondott , es nem hiszem h terhes vagyok !
2014. okt. 10. 12:24
 19/22 A kérdező kommentje:
Ja es tudom hogy működik , csak nem nagyon érdekelt mivel eddig se volt gond! Úgy beszéltek mintha olyan konnyu lenne teherbe esni !
2014. okt. 10. 12:26
 20/22 anonim ***** válasza:

"A Taisa filmtabletta szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Taisa filmtabletta szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban további védekezést (például óvszert) kell alkalmaznia."


[link]

2014. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!