Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 nap fogamzásgátló tabi után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 nap fogamzásgátló tabi után lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már egy éve nem szedtem , az új barátomnál akivel 3 hónapja vagyunk egyutt most kezdtem el szedni , múlt heten 3 napi tabi után belém ment utana volt peteeresem 1-2 nappal , ugyanazon a heten . Lehetek terhes ? Eddig nem volt baj . A mensimnek 13an Kell jönnie . Koszi a válaszokat .
2014. okt. 10. 08:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mit mond erről a kérdésről a fogamzásgátló tablettád használati utasítása?
2014. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló egy hónap után véd,olvasd el a tájékoztatót! Igen,lehetsz terhes!
2014. okt. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Taisa t szedek , esetleg csinaljak majd tesztet ha igen mikor ?? 13-an ??
2014. okt. 10. 09:24
 4/22 anonim ***** válasza:
Vannak olyan tabletták, amikhez nem kell egy hónap a védettséghez, de azok is 5 nap vagy egy hét szedés után nyújtanak védelmet. Mivel a megtermékenyítés nem azonnal történik, hanem pont hogy 1-3 nappal az aktus után bármikor megeshet, így kifejezetten nagy esélye van a terhességnek. Nem is értem, hogy gondoltad ezt...
2014. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet az aktus után minimum két héttel csinálj, az előtt nem mutat ki használható eredményt.
2014. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
1 héttel az esemény után.
2014. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
H lehet h multheten tartottal a harmadik szemnel es 13-an jon meg?
2014. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Múlt heten váltottam ki a gyógyszert es 13-an kell meg jönnie , hétfőn kezdtem el szedni , de minden nap , másnap amikor egyutt vagyunk belém megy el ...
2014. okt. 10. 09:36
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Te hogy szeded ezt????


A fogamzásgátló tablettát legelőször akkor kell elkezdeni szedni, amikor megjön- menstruáció első napja. Az orvos neked ezt nem mondta?


Én Novynette-t szedek, ez elvileg az első naptól is véd, de az orvos amikor felírta, mondta, hogy egy hétig legalább, de inkább egy hónapig még, óvatosabban szexeljünk. Nem tudom, a tied hogy működik, de nem hiszem, hogy másképp. Főleg, ha nem úgy kezdted el szedni, ahogyan azt kell.


És mivel a tabletta egyrészt a peteérést akadályozza meg, másrészt a beágyazódást, nyilvánvaló következménye, hogy a természetes ciklusod úgy megy el a fenébe a szedés közben, hogy csak na. Rendszeresíti, ha normálisan szeded, de nem a régi, normális ciklushoz igazodik, így sanszos, hogy 13-án nem fogsz vérezni, főleg, hogy addig kb egy heti adagot szedsz be.

2014. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
És most mit csinaljak ? Hagyjam abba majd , mikor megjön kezdjem el? Koszi
2014. okt. 10. 09:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!