Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A belara fogamzasgatló milyen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A belara fogamzasgatló milyen? A hanyadik tablettától szexelhetek nyugodtan?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem vard meg amig elkezded a masodik levelet
2014. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodtan szexelhetsz az 1. naptól,de puncibaélvezés csak a 2. levéltől legyen,ha biztosra akarsz menni.
2014. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Belarát szedek és már az első tabletta is hat. Nyugodtan csináld, de ha biztosra akarsz menni, így is hanyagoltasd a beléd élvezést és nem csak az első pár hétben.

Az én libidómat viszont megölte, és pár kiló is felszaladt, de persze mindenki teste máshogy reagál. Én most állok le vele.

2014. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet hízni fogok1-2 kg-t,de az nem baj amúgy is szerettem volna hízni kicsit.:$

A libidómmal szerencsére semmi gond nincs,és olyan vagyok mint egy nynpho.:))

2014. okt. 6. 21:46
 5/7 anonim válasza:
69%
Szexelhetsz nyugodtan. Nem lehet baj, legfeljebb terhes leszel.
2014. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az elején én is kanos voltam, és ezek problémák nem az első tabikor fognak jelentkezni nyilván...nekem 4 hónap után okozott csak változásokat és rossz döntés volt elkezdeni. ha bármi változást észlelsz magadon, azonnal menj vissza és felírnak egy másik gyógyszert különben nagyon könnyen hazavágja a tested.
2014. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mit erteez azalatt h hazavagja a tested?
2014. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!