Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyi idő után már mutatná a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után már mutatná a teszt?

Figyelt kérdés

Hónap közepén kimaradt 5 szem tabi, attól vérezgettem is utána védekeztünk gumival is, de volt hogy nem. 3 hete maradt ki a tabi, és, másfél hete voltunk együtt úgy hogy nem védekeztünk. Most vagyok két levél között és megjött de elég gyenge. Nem tudom hogy azért-e mert már hónap közepén is véreztem vagy azért-e mert teherbe estem. Ennyi idő után már mutatná a teszt?


Légyszi az olyan válaszoktól kíméljetek hogy jó hülye voltam, magamtól is tudom.


2014. okt. 1. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A teszt legkorabban az aktus utan 14nappal mutatja ki a terhesseget. De szerintem nem vagy terhes, csak a kimaradt tabik miatt masabb most a menszid.
2014. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát, 5 szem azért elég sok... nagyon sok.
2014. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Misszabza válasza:
A teszt már kimutatná , így jobban jársz ha csinálsz egyet és megtudod az eredményt :)
2014. okt. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb 5 nap múlva mutatná ki a teszt! Aktus utáni 14.-16. napon már mutatja a biztos negatív illetve a biztos pozitívet.
2014. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!