Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor alakul ki a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor alakul ki a fogamzásgátló hatása?

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor kezded, a nőgyógyász ezt elmagyarázza. Ha a menzesz 1. napján, akkor ha jól tudom azonnal, ha az utolsó napján, akkor csak bizonyos idő letelte után.
2014. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
harmadik napján vettem be akkor mikor kezd hatni?
2014. szept. 26. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyet szedsz? Ha megírod, elolvasom helyetted a betegtájékoztatót... ://
2014. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Altforalle
2014. szept. 26. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Basszus, és megtette... :D


Na szóval tudod, a dobozban van egy cetli. Úgy hívják, betegtájékoztató... ami nem a dekoráció részét képezni.


Ha esetleg kidobtad volna, a google csodákra képes...


[link]


A betegtájékoztató ezt írja:


"Mikor kezdheti el az első csomag szedését?

- Ha nem használt hormontartalmú fogamzásgátlót az előző hónapban

Az Altforalle 3 mg /0,03 mg filmtabletta szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a filmtabletta szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (például óvszert) is kell alkalmaznia."

2014. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszöntem :*
2014. szept. 26. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:
a puncibaélvezést ezerrel a helyedben nem kezdeném el az első tabletta után rögtön
2014. szept. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!