Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Qlaira fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qlaira fogamzásgátló szedése esetén mikortól alakul ki a védettség?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam keresgéltem, de mindenhol mást találtam. Valahol azt írják, hogy már az első hét után, olvastam már 8-9 napról is, valahol az volt, hogy 15 nap de olyat is olvastam, hogy az első levél beszedése után.


Amit régen szedtem, az már az 1 hét után hatott, ha az első napon bevettem a tablettát. (Yasminelle) Viszont amit most szedek az 4 fázisú és nem tudom, hogy mit tegyek. Most akkor hány nap után vagyok védett?


2010. febr. 9. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosodtól.
2010. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a yasminelle az 1. naptol védett. ezt nem jol tudtad. amugy sztem vard ki az 1 honapot. ugy a biztos. de hol irnak még ki 4 fazisos tabikat? nem tul regi?
2010. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem! Ez egy teljesen új. Még alig lehet kapni. Nekem azért írták fel, mert kisebb a hormontartalma mint a Yasminelle-nek, amitől fájt a fejem. Mivel ettől is fáj, nem szedem tovább, csak ezt a levelet. Azért szeretném, mert, ha már kifizettem akkor, élvezhessem is a hatását. :9 Nem amúgy! Ha durván jelentkezik a mellékhatás, akkor abbahagyom, csak gondoltam, hogy ha már védett vagyok, akkor kiélvezem ezt a kis időt. :)
2010. febr. 9. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, ez 1 uj tabi. raadasul 4 fazisos, azokhoz meg nem értek. www.orvostudakozo.hu itt meg tudod kérdezni.
2010. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is most írta ki az orvosom, és azt mondta hogy 1 hét után alakul ki az a védetség hogy nincs szükség más fogamzásgátló modszerekre(gumi pl).
2010. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!