Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő alatt alakul ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt alakul ki a fogamzásgátló tabletta hatása?

Figyelt kérdés

A tabletta szedésének elkezdése után mennyi idő alatt alakul ki a hatása?

Tehát,ha elkezdem szedni pl. jan. 1.-jén,akkor mikortól nyújt védelmet a terhesség ellen?

Változik ez az idő más-más márkájú gyógyszereknél?


2011. febr. 9. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A 15. tabletta beszedése után. Nem változik, mindegyiknél ennyi a hatóidő.
2011. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülye vagy baz*meg, hogy itt kérdezed meg. Nőgyógyász ?
2011. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! Nem mindegyiknél 15 nap a hatóidő, például az én fogamzásgátlómnál sem. Egyébként meg kedves kérdező, a betegtájékoztatóban minden benne van, és a nőgyógyászod is biztos szívesen válaszol a kérdéseidre.
2011. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ahány tabletta annyi féle!

Elötte orvosi vizsgálat szükséges!!!

Különben lehet ,hogy rád nem hat!!!Aztán...itt a baba!...hol a baba?

Na meg a tuti kis mellékhatások...

2011. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen tabletta és hogy a ciklusod hányadik napján kezded el szedni...
2011. febr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze,hogy megkérdezem a nőgyógyászomat,ő is fogja felírni.Régóta járok hozzá,úgyhogy tudni fogja,hogy melyik a legjobb nekem.Szóval nem vagyok olyan hülye,mint azt a kedves 2. válaszadó hiszi.Nem azt kértem,hogy kioktassanak,hanem csak pár normális választ,hogy tudjam,hogy általában mennyi idő után hatnak,hogy tudjak előre tervezni.
2011. márc. 13. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!