Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól kell magánál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól kell magánál tartani mindig óvszert elővigyázatosságból egy lánynak? És miért?

Figyelt kérdés
És tulajdonképpen miért kellene ez? Az esetleges egyéjszakás kapcsolatok miatt, vagy ha megtámadnak, legyen mivel védekezni?
2010. jan. 20. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha prosti vagy mindennap. Egyébként nem szoktak szerintem.
2010. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

a srácoknak kéne maguknál tartani ..csakháát a csajoknak nyílván nagyobb a kötelesség tudatuk .nemtudom :)

jó ha van Nálad .:)

2010. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én sose tartottam magamnál, mert eszemben sincs egyéjszakás kalandokba belemenni, még akkor se igazán ha épp nincsen barátom. Egyébként szerintem ilyen esetekben inkább a fiúnak kéne gondoskodnia róla, de igazából nincs erre kőbe vésett szabály, pláne nem a korra vonatkozóan.
2010. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Ja, elképzelem ahogy megtámadnak:

- Neeee, ne erőszakolj meg!!! ... de ha már megteszed, légyszi felhúznád ezt az óvszert? köszi!

2010. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Rossz a kérdés, tedd fel magadnak így: Hány éves kortól szeretnék gyereket?

Szerintem nem ajánlatos hallgatni azokra, akik azt mondják hogy úgyse kell, ha nem vagy egy k..rva, mert ők se jósok és te se vagy az (gondolom), szóval ki tudja mit hoz a holnap, never say never!

És a másik, hogy nem lehet kijelenteni, hogy a fiúnál kell, hogy legyen, vagy a lánynál, mert az a bizonyos dolgot, amihez felhasználjátok, mind a ketten kelletek, egyelőek vagyunk, de te hordod ki az eredményt. Szóval legyen nálad!!!

F/21

2010. jan. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Látom a beszélgetés:

1M (megerőszakoló): -hé látod azt a sunnát?.... nyomjuk már meg!


2M: -bazzz, én nem,…. hétvégén is úgy jártam, hogy mentolos volt nála… Azóta se áll fel!


1M: -De nekem nagyon kéne már, mert velem meg az történt tegnap, hogy nem volt nála.


2M: - Ne már, a mai világban?? Hol élnek ezek ??


1M:- jaaa, valami konzervatív csaj volt…


2M:- Azt anyja minek van ezeknek, miért nem mondja neki, hogy legyen nálad mindig 17 felett?!


1M:- nem tudom, pedig az anyjánál volt, csak sajnos a kollégám is ott volt....


2M:- Deszívás, ilyen is ritkán történik mostanában.


szóval szerintem legyen nálad abból baj nem lesz...

2010. jan. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem KELL magadnál tarts óvszert, de pl. pénztárcában egy kis zsebben elfér, és sose tudhatod hogy mikor van rá szükséged (még mindig jobb, mint tizenévesen gyereket nevelni)

F/18

2010. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!