Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól kell magánál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól kell magánál tartani mindig óvszert elővigyázatosságból egy lánynak? És miért?

Figyelt kérdés
És tulajdonképpen miért kellene ez? Az esetleges egyéjszakás kapcsolatok miatt, vagy ha megtámadnak, legyen mivel védekezni?
2010. jan. 20. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyéjszakás kalandok miatt szoktak. Ha megtámadnak valakit, akkor nem a megfelelő védekezésre gondolnak elsőnek.

Amúgy meg 21 éves vagyok és nem hordok magamnál. Tudom, hogy úgysem fekszem össze senkivel (barátom nincs) szóval minek.

2010. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a barátnőmnek mondta az anyja, hogy 17 éves korunktól muszáj vinni majd magunkkal, csak meglepődtem ezen és kiváncsi vagyok h más tart-e magánál :)
2010. jan. 20. 19:09
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

hát ha megtámadnak sajnos az olyan szemeteket nemérdekli h neked bajod lehet belőle:S

am az 1északás kalandok miatt szoktak:)

én pl nemtartok magamnál mert nemfekszek le akárkivel:)

most meg van barátom és nála mindíg van úgyhogy nekem nemkell hordoznom:)

2010. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam majdnem mindig van. Nem az egyéjszakás kalandok miatt, komoly kapcsolatom van, aztán kitudja hol tör ránk.. De igen, szerintem jobb ha mindig van nálad és nem használod, mint ha egyszer kellene és nincs. Tapasztalat^^
2010. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19:10 vagyok...lehagytam h 18/L
2010. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Pontosan, 1 éjszakás kapcsolatok miatt szokott vkinél lenni. Ez nincs korhoz kötve, mivel ha le akarsz vkivel feküdni, akkor le fogsz ígyis úgyis, akárhány éves vagy.
2010. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

K.rváknál mindig van!! Lehet válogatni is íz és szín szerint.:-))

Tényleg egy éjszakás kalandokra készülsz??Mert ha van állandó barátod,akkor legyen nálad,vagy szedj tablettát.

2010. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nálam mindig van,de nem az egyéjszakás kalandok miatt, mert komoly kapcsolatom van és fogamzásgátlót is szedek. de lehet egyszer mégis szükség lesz rá:) (ha mondjuk tabi bevevése után hánynék/antibiotikumot szednék...stb.)
2010. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 10 éves kor alatt már ajánlatos, mert jöhet egy cukros bácsi, vagy egy szadista pedofil és persze a védekezésre akkor is oda kell figyelni.
2010. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
ha megtámadnak nyilvánmajd az ovszerrel feogsz védekezni nem a gázsprével .
2010. jan. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!