Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 3. heten az utolso 3 tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nonuszka kérdése:

A 3. heten az utolso 3 tablettat nem vettem be, Mi a tehendö? Többit lent, pls help

Figyelt kérdés
Nem direkt nem tudtam bevenni az utolso 3 tabit. A taskamban 3 reszre roppannt tört a tablettas kis tarto vagy mi a neve es pont a rosszat dobtam ki es az maradt benne amiben mar nem volt tabletta. :( Mivel hetvege van nincs orvos ezert nem tudtam iratni es venni ezert ezen a heten Csürtökön mar nem tudtam bevenni es mára megjött. Na most en eddig megvoltam elegedve a ciklussommal hogy mindig hetfön kezdem es a vegen vasarnap szedem be az utolsot, hogyan tudnam visszacsinalni hogy a regi megszokott ciklusom maradjon? vagy most mitcsinaljak? hagyjam igy? Ne hagyjak 7 napos szünetet vagy mit csinaljak?Legyszi a velemenyetekre vagyok kivancsi, SEgitsetek, köszönöm

2014. szept. 21. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvostól kellene megkérdezni, de szerintem ezentúl előbb vedd meg az újat, hogy abból tudd pótolni.
2014. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

védekezz más módon is legalább egy hétig


valószínűleg ezt a ciklust már nem tudod visszaállítani


tarts néhány hónap szünetet és ha szerencséd van, tudod hétfővel kezdeni majd

2014. szept. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ige igaz csak elegge kimet a fejemböl hogy hoppa nincs több ...
2014. szept. 21. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég kamuszaga van ennek a táskádban összetört sztorinak...Mivel nem tud összetörni, akárhogy hajlítgathatnád, kézzel sem tudnád összetörni..csak ollóval. Nem hogy magától, a táskádban..


Na mindegy. 3 nappal tovább szeded a következőt és minden marad a régi kerékvágásba..

2014. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tenyleg szet tört. Nem minden fogamzasgatlonak ugyan az,En Volinat szedek, volt hogy az egyik tablettat kiszedtem es veleroppant a masik is es meg jo hogy megtalaltam mert ki esett. De ezentul jobban vigyazok a tablettara
2014. szept. 21. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Tartsd meg a 7 nap szünetet,és a 8. napon kezd el szedni a következő levelet.Eztán már nagyon figyelj oda.


A régi 'ciklus' már nem lesz meg egyébként.Tehát most 3 nappal korábban kezded el a kövi levelet.

2014. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért mondtam neki, h szedje most majd 3 nappal tovább !...


Én a nyaralás miatt szedtem tovább vaghy 5-8 nappal, most meg majd 5-8 nappal kevesebb ideig fogom. Nincs ezzel baj, még a betegtájékoztató is írja, hogy lehet ilyet.

2014. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!