Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 oras tablettat az ugyeletes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 oras tablettat az ugyeletes orvos felirhat?

Figyelt kérdés
Pentek este eszrevettuk a parommal hogy az ovszeren egy kis lyuk van. Nagyon megijedtem, es most a biztonsag kedveert 72 oras tablettat szeretnek feliratni de ahol lakom nincs semmifele ugyeletes nogyogyasz...... Ma este lesz a 48. ora, es tudom hogy csokken a hatekonysaga ahogy telik az ido :( Ugyeletes orvos van itt, o kiirhatja nekem? Vagy esetleg a gyogyszertarban veny nelkul kiadnak? Nagyon el vagyok keseredve, mert tenyleg vigyaztunk, nem voltunk felelotlenek es megis ilyen dolog tortent :(
2014. szept. 21. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Baratnomnek nem irta fel a nogyogyaszaton a tablettat masnap soron kivul fogadtak. De nyugi van 72 oras tabletta is ne parazz minden okes lesz :)
2014. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszod, hat remelem meg idoben sikerul receptet szereznem :/
2014. szept. 21. 09:45
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Felírja.
2014. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szaladj az ügyeleteshez,fel fogja írni
2014. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, meg lett a tabletta!
2014. szept. 22. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!