Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyi az esély,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esély, hogy terhes vagyok, leszek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy nem lehet pontosan megmondani, csak arra vagyok kíváncsi, hogy mások mit gondolnak. Egy reggel a párom belém élvezett, előtte fél órával, már elélvezett egyszer. Rendszeresen dohányzik és nem él egészséges életet, folyton ideges. 3 évig szedtem fogamzásgátló tablettát, de abba kellett hagynom, mert elkaptam a Mononukleózis vírust, amikor beteg lettem be kellett vennem egy esemény utáni tablettát, ez körülbelül 2 hónappal ezelőtt volt, azért mert vettem most be újra. Az utolsó menstruációm (talán) szeptember 5-én ért véget, de ebben nem vagyok biztos, mert nem tudtam most erre figyelni. Akár ki is oktathattok, rám fér, de aggódom, szerintetek mennyi az esély? Az eset 18-án reggel volt.
2014. szept. 21. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából elég nagy az esély.
2014. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jézus Krisztus túl magasra csinálta a kerítést :(
2014. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt azért ne felejtsük el hogy alapból csak kB 10-20% esély van arra hogy egy szexuális légyott után egy egészséges nő teherbe essen. Szerintem nálad a leírás alapján csekély az esély. De majd egy terhességi teszt azért javallott.
2014. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Második, amikor azt írtam, hogy ki is oktathattok, nem gúnyos poénokra gondoltam, nagyon rosszul érzem magam és nagyon félek. Tudom, hogy nem tarthatnám meg ezt a gyereket, de soha nem akarnék abortuszra menni. A mononukleózis egy hónapig tartott és nagyon bekavart, minden szempontból, de már 1 hónapja vége, még nem kezdhettem újra gyógyszert szedni. Nagyon aggódom, de reménykedem.
2014. szept. 21. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:

"3 évig szedtem fogamzásgátló tablettát, de abba kellett hagynom, mert elkaptam a Mononukleózis vírust, amikor beteg lettem be kellett vennem egy esemény utáni tablettát, ez körülbelül 2 hónappal ezelőtt volt, azért mert vettem most be újra. "


ezt a mondatot egyáltalán nem értem. azért mert vettem most be újra? mi van?


ha peteérésed van, és termékeny alkat vagy, simán lehetsz terhes. amúgy meg tesztet is csak akkor érdemes kitölteni, amikor meg kéne jönnie, előbb nem fogja kimutatni.

2014. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért nem vettem most be újra, mert évente, két évente "ajánlott" egy darab és én 2 hónappal ezelőtt bevettem egy 72 órás tablettát, mert szükség volt rá, mivel a gyógyszer amit a betegségre szedtem, teljesen kiütötte a fogamzásgátlót, csak akkor ezt én még nem tudtam. Tudom, hogy csak két hét múlva tesztelhetek, de addig meg akartam kérdezni másokat is.
2014. szept. 21. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Van némi esély, 50-50%. Október 2-án érdemes tesztelned legkorábban.
2014. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annál hamarabb is ki fog derülni, mert 29-én kell megjönnie újra, de mindenképp tesztelni is fogok.
2014. szept. 21. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!