Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra, hogy terhes leszek? (a hülyeségektől és viccektől kérlek kíméljetek! ) 18/L

Figyelt kérdés
A barátommal aug.19.-én együtt voltunk 6-óra körül, de csak este vettük észre, hogy a gumi, amit késődélután használtunk szivárgott(hibás volt vagy kiszakadt).Nagyon megijedtünk,mivel aug.20.-a ugye ünnep, ennek ellenére elmentünk nőgyógyászhoz, aki felírt egy Rigesoft nevű esemény utáni tablettát, amit sajnos nem tudtam azonnal kiváltani, mert az ügyeleti gyógyszertárnál nem vették fel a telefont és az orvos megnyugtatott, hogy ha 72 órán belül beveszem, akkor semmi baj nem lehet. Most várom, hogy holnap kiválthassam és beszedhessem, viszont elég nyugtalan vagyok.(mellesleg fél éve nem szedek fogamzásgátló tablettát, de előtte 2 évig szedtem(Symicia-t) , így a mensim eléggé rendszertelen volt, miután abbahagytam..(pl júliusban meg sem jött). ezeket ismerve mennyi esélyt van arra, hogy ha holnap beszedem, akkor valami baj legyen(=terhes legyek)? (gondolom, hogy kevés de a barátom nagyon izgul és kezdek én is ideges lenni)
2014. aug. 20. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha 72 órán belül beveszed nem lesz semmi gond :)
2014. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
2014. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
(elfelejtettem írni, hogy az utolsó mensim aug. 7.én volt)
2014. aug. 20. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
ha beveszed a 72 óra lejárta előtt, akkor nem lehetsz terhes
2014. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki tévhitbe él? A 72 órás tabletta nem 100%ban oldja meg a gondot, minél később veszed be, annál kevesebb az esélye hogy hat. Igen lehetsz terhes, de azért mind azok mellett amit leírtam, valószínüleg nem vagyok, csak kérlek titeket ne használjatok ilyen szavakat hogy biztos, ebben a témakörben, mert k**vára nem biztos :)
2014. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél kínai gumit, mert rossz a minősége!!!!!
2014. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha 7-én volt az utolsó menzeszes napod, akkor 19-n már pont nem vagy termékeny állapotban. A termékeny állapot a menzesz utáni 5-12 napig tart. Ezen belül a legtermékenyebb a 7-8-9-10. nap, utána csökken az esélye a teherbe esésnek.


Ha mindezekre még tablettát is beszedsz, akkor ennek az esélye még tovább csökken, egészen nulla közeli állapothoz.

2014. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az igen. már 15-16 évesen fogamzásgátlót szedtél?:D Jó nagy lo-gyó lehetsz :D
2014. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
"Az igen. már 15-16 évesen fogamzásgátlót szedtél?:D Jó nagy lo-gyó lehetsz :D"-->1.(a hülyeségektől és viccektől kérlek kíméljetek! ) ;) 2. SZERINTEM nem "lo-gyó"-ság(mellesleg kétlem, hogy van ilyen szó ;) ) az, ha volt egy barátom 2 évig és a biztonságos védekezést választottuk! De oké ez a véleményed, (amit NEM kérdeztem)ami a Te agyad visszamaradottságát tükrözi... :*
2014. aug. 21. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!