Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély hogy terhes vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély hogy terhes vagyok? Van arra esély hogy nem vettem észre?

Figyelt kérdés
Èvek óta szedek fogamzásgátlót. Soha semmi gond nem volt vele. Mimdig pontosan megjött és mindig annyi napig tartott a menstruációm ameddig kellett. Hónap elején gyengélkedtem kicsit főlépp csak hányingerem volt de mivel napra pontosan megjött ezért nem aggódtam. Már régebben is tapasztaltam de a mai napon erőteljesebben. A jobb petefészkemnél olyan érzésem volt mintha buborékok pukkanának szét a hasamban. Nagyon fura érzés volt és erőteljes kb 2 percig tartott aztán elmúlt. Veszek tesztet ha kell csak kíváncsi vagyok mások véleményére is. Köszönöm.
2014. jún. 26. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt a buborékos dolgot sokaktól hallottam már terhessége alatt.

Volt,h elfelejtetted bevenni vagy valami? Hány éve szeded? Tartottál szünetet?

2014. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6 éve szedem. Nem tartottam szünetet és nem hagytam ki egy szemet sem...
2014. jún. 26. 14:32
 3/6 anonim válasza:
ha nem szexeltél senkivel, akkor szerintem esélytelen..márpedig ez elég fontos információ a kérdés szempontjából
2014. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy nem véletlen kérdezem. Àllandó párkapcsolatom van...
2014. jún. 27. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:
És nem vettél még tesztet?
2014. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszen mindig időben megjön és mindig 6 napig tart. Legutóbb 2 hete menstruáltam.
2014. jún. 28. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!