Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menszesztől számítva a 11....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menszesztől számítva a 11. napon voltunk együtt a férjemmel. Nem védekeztünk. Most járok a harmincadik napnál és még nem jött meg. Lehet hogy terhes vagyok? Már vehetek tesztet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 10:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Még mielőtt belekötne valaki,tudom:a hanem egybe van;)
2010. jan. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Jól van, nem kellett volna lebarmoznom téged, bocsi.

Szerezd meg a diplomádat! Hacsak nem valami milliomos családból szalajtottak és anyuhoz-apuhoz nem tudsz beállni vagy nincs valakid aki benyomjon egy jó helyre akkor meg vagy bénulva, és tengődsz a havi 120 bruttódból ha egyáltalán kapsz annyit és nem azt mondják, hogy túlképzett vagy. Aztán kézhez kapsz 70-80-at mert majdnem a felét elviszi az állam az ilyen h*lyék miatt. Nem az ilyeneket kellene etetni, ha már elveszik a pénzemet úgyis, hanem utakat kéne építeni meg rengeteg mást feltudnék sorolni ami 1000-szer hasznosabb mint a semmirekellők szaporítása. Megszületik ez a gyerek mit fog tanulni? Majd azt csinálja mint anyu-apu és csak bagzik ész nélkül mint a macska.

Majd akkor fogod megérteni ezt a bennem lévő indulatot ha már legalább 1-2 évet dolgoztál úgy, hogy semmi de semmi látszatja nincs. Folyton egyre többet vesz el tőlünk az állam, hogy minden kiadást fedezni tudjon, egy példa nem rég kocsit akartam venni (olcsót de erőset) amit ha tavaly megveszek ma "vagyonos" ember vagyok és be kellene vallanom, így az álmomat nem tudtam valóra váltani mert a kocsi vagyonadója egy havi fizetésem lenne... abból is az ilyeneket támogatná az állam és nonszensz, hogy a semmirekellőket is nekem kell eltartanom az álmaimat feladva, mindezt azért, hogy legyen szavazótábora bizonyos pártoknak, hát ez az ami ezt a mély gyűlöletet váltja ki belőlem.

2010. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
79%

Miért hiszitek hogy egy diploma teszi az embert?! Miért van az, hogy valaki akinek diplomája van már is lenézi azt aki mondjuk meg szerzet egy vagy több szakmát. Nem a diploma jelenti az értelmet. De egyre több diplomás hiszi ezt.. A diplomásokról is annyit, hogy mindenki megy közgazdász meg jogi diplomáért, mikor már évek óta nincs az országban elegendő állás az ilyen divatszakmákhoz.


Ne hidd, hogy több vagy bárkinél mert diplomád van. Nem ettől függ, hogy valaki tud-e racionális döntéseket hozni az életben. Ismeri diplomásokat akiknél nagyobb parasztot még nem láttam a Földön. Te is annyira jössz itt a diplomáddal, hogy nem bírtam figyelmen kívül hagyni ne haragudj. Lehet, hogy Te nem vagy olyan, nem is mondtam egy szóval se. De minden mondatod arról szól, hogy neked diplomád van. Nekem nincs.. És nem hiszem, hogy ezért engem le kéne nézni.


21/N

2010. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
*ismerek
2010. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Egy diplomás ember nem ilyen stílussal beszél csak észre kell venni.Nekünk sincs diplománk de van normális munkahelyünk!Tőlünk is vonják az adó nem csak a diplomásoktól.És nekünk legalább van egy gyönyörű autónk habár neki a diplomás fizetéséből nem futotta.Csak alpári stílusban kritizál másokat pedig nem is ismer.Részvétem mindenkinek aki körülötted van már ha egy ilyen rosszindulatú embernek vannak egyáltalán barátai.Én tényleg sajnállak de nézz magadba egy kicsit aztán gondolkozz el milyen a stílusod az állítólagos diplomáddal.
2010. febr. 1. 09:00
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz Te magadba inkább! Na mi van megvetted az új kocsit hitelre és nyögöd még 10 évig, úgy hogy egy csomag kotonra sincs pénzed? Nekem is van kocsim ne aggódj, 0 km-esen vettem méghozzá! De nekem a szóban forgó autó másodiknak kellett volna mert nekem ez a hobbim! Ja és én kp-ből köhögtem ki az enyémet illetve fizettem volna ki a második kocsimat is ha nem lenne vagyonadó amit nektek adna az állam! Kiszúrok veled! Nem veszem meg a 210 lovas autót és nem kapod meg az általam befizetett vagyonadót! Majd német rendszámmal azért majd csak meglesz nemsokára ;).
2010. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak, már ne is haragudj tetves új autóra futja...de kotonra nem?!?! Ne nevettess már..jobb lenne ha nem kommentelnél többet ide, mert már elég nevetséges ellentmondásokba keveredtél!

És senki nem nézi le azokat akiknek nincs diplomája, itt nem erről van szó..egy diploma nélküli embernek is vagy van annyi esze h nem potyogtat gyereket ha már egyszer a saját elmondása szerint nincs pénze még védekezni sem...vagy nincs annyi! A Te esetedben ezek szerint az utóbbi áll fent, szóval kár elterelni a szót ebbe az irányba. Felelőtlen vagy és kész, vagy ha kamuztál abban, hogy nincs pénzed védekezni akkor elég gyenge és sebezhető érv volt, ne csodálkozz ha letámadnak...és most már gázos az egész sztorid, mert magyarázol itt össze vissza..egyszer nincs pénzed kotonra se, máskor meg már új csodás autótok van. Szánalmas!

2010. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Csak nevetek mert azt se tudjátok ki vagyok én azt viszont tudom hogy ti egy rosszindulatú magamutogató gerinctelen emberek vagytok még az e-mail címeteket se merítek kiírni .Ennyi örömöd van a kocsid de nekem itt a családom meg barátaim ami neked nincs!Lelki szegénykém töröld ki a seggedet a diplomáddal ha wctél:):)
2010. febr. 1. 11:49
 29/30 anonim ***** válasza:

háháhá..látom azért még a helyesírás meg a fogalmazás nem igazán megy!

De mi lenne ha a kérdésre válaszolnál vagy az ellentmondásokat oszlatnád el amiből szerinted ez a "félreértés" származott, és nem beszélnél mellé a diplomáról,a családról,meg a barátokról...(ez elcsépelt frázispufogtatás, amivel a hülyék próbálják meg elterelni a szót a lényegről Cicám!) Itt 'sajnos' nem igazán a családi szeretet meg a barátság és a végzettség a téma, habár gondolom ezt csökkent értelmeddel nem sikerült felfogni.

Ha meg nem bírsz értelmesen/érdemlegesen válaszolni a kérdésfelvetésre,akkor inkább maradj csendben ,és ne járasd le magad még jobban.

2010. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Öröm ám az ha egyre bővül a család főleg ha nem tudod fenntartani a kocsi törlesztőd miatt :D. Neked biztos annyit ér egy diploma hogy kitöröld vele a segged, máskülönben meg nem kell ahhoz diploma, hogy az ember értelmesen gondolkodjon, cselekedjen, ezt Te nem mondhatod el magadról sajnos. Nem a szakmunkásokat akartam itt leszólni mert ismerek értelmes szakmunkásokat is, kinek nem inge ne vegye magára. Itt a kritika azoknak szól akik ész nélkül cselekednek vagy azonosulnak ezzel a nézettel.
2010. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!