Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menszesztől számítva a 11....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menszesztől számítva a 11. napon voltunk együtt a férjemmel. Nem védekeztünk. Most járok a harmincadik napnál és még nem jött meg. Lehet hogy terhes vagyok? Már vehetek tesztet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 10:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
sztem terhes lett, és most nincs ideje írni...mert el kell mennie abortuszra a nagyon okosnak...:Sxd
2010. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ha tudni akarod te gyökér mindenkinek válaszoltam e-mailbe mert mások nem olyan gerinctelenek hogy még az e-mail címüket se merik kiírni.Az ilyen rosszindulatú lelki szegény embereket ki kellene tiltani.
2010. jan. 22. 07:13
 13/30 anonim ***** válasza:
51%

Teszteltél?

Remélem, az lett az eredmény, amit szerettél volna

2010. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Undorító az utolsó hozzászóló stílusa.És még ilyen alja beszéddel Ő cigányozza le a kérdezőt...
2010. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Sztem te vagy egy büdös mocskos cigány nem is ismersz mi jogon bírálsz te másokat.Mindenki magából indul ki.Ezzel csak magadat minősíted!Nevetünk rajtad:):):):)
2010. jan. 29. 07:44
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
ettől függetlenül még igaza van...mocskos hülye vagy és felelőtlen anyukám. Remélem tényleg nem szaporodtok!!! xd Na pá
2010. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Sztem fordulj orvoshoz mert te beteg vagy:):):)nincs más elfoglaltságod?Sajnállak nagyon:)
2010. jan. 29. 11:24
 18/30 anonim ***** válasza:

Nem magamat minősítem! Az én adómból tengődsz otthon gondolom valamelyik cigány telepen, és felháborítónak tartom azt, hogy érettségi után még 6 évet tanultam azért hogy a picit magasabb fizetésemből olyan senkiházi élősködő kis pondró, férgek fialjanak mint amilyen Te vagy. Dögöljél éhen a kölköddel és a párocskáddal együtt ha nincs annyi pénzed/eszed, hogy egy kotont húzzál az uracskád f*szára és a mi nyakunkra sz*rod a kölködet, vagy menjetek el vályogot verni mint nagyapáid. Ne internetre fizess elő Te b*rom hanem fogamzásgátlót vegyél vagy ami még jobb lenne ha elköttetnéd magad, ezután csinálhatod azt amihez a legjobban értesz. Ezer sebből vérzik ez az ország mert az olyanok mint Te itt éltek. Adnék nektek egy vonatjegyet Indiába a többi cigány közé azaz a tesvíreitek közé! Ha meg nem vagy cigány, akkor az elveiddel van baj úgyhogy akkor is megkapnád a jegyet.


Magatokon röhögjetek az uracskáddal, mert annyira nagy marhák vagytok, hogy fel se fogjátok mekkora a sötétség a fejetekben!

2010. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

0:25-ös hozzászólónak:


Lehet, hogy nem túl finom a hozzászólásom de igaz! És az ilyenek miatt nem jut Magyarország egyről a kettőre! Ha nem értesz egyet és szerinted helyes dolog lefialni mint egy kóbor kutya, akkor nyald ki a seggét ennek a vemhes tehénnek!

2010. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyenek miatt se jutunk előrébb,mint Te.Más szemében a szálkát,magunkéban a gerendát se.
2010. jan. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!