Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett szedhető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett szedhetők étrend kiegészítők, fehérje porok, vitaminok, stimulánsok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
szedhetők, csk az antibiotikummal van baj meg néhány teával
2014. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

semmi olyan dolgot ne ami hashajtó hatású lehet

+ anibiotikum sem lehet

de szerintem ezek mehetnek

2014. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

NEM SZEDHETŐK!!! Pontosabban vitamint szedhetsz, fehérje port normális az egészségére valamit is adó ember alapból nem szed, a stimuláns pedig ha azt takarja amire gondolok (steroid), akkor a fogamzásgátlóval együtt olyan mélyvénás thrombózist fog neked okozni, hogy csak leshetsz. De önmagában is van egy csomó mellékhatása.

Egyáltalán mire kellenek egy nőnek ilyen cuccok?

Üdvözlettel: egy orvostanhallgató

2014. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Galaxis. ***** válasza:
Én nem vagyok sem orvos sem orvostan hallgató de sokat olvastam ezekről a dolgokról és stimulánsokat nem szednék. Akkor sem ha nem szedsz fogamzásgátlót. Ja dokinak üzenem, hogy nem csak szteroid lehet stimuláns. vagyis nem a köznyelven ismert koksz.
2014. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Orvosi szaknyelvben stimuláns néven az amfetaminszármazékok, továbbá a kokain és hasonló hatású szerek futnak. Feltételeztem, hogy a kérdező nem ezekre gondolt. :-D
2014. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze h nem ezekre gondoltam, félreértés ne essék, sosem drogoznék :)

hanem erre: "REVEX-16

Stimuláns testsúly és testzsír menedzsment komplex"

így már kicsit érthetőbb? :)

2014. szept. 7. 22:23
 7/10 anonim ***** válasza:

"Persze h nem ezekre gondoltam, félreértés ne essék, sosem drogoznék :)"


LOL.

Azt egyáltalán tudod, hogy mi a lószar ez a REVEX? Melyik cuccnak milyen hatásmechanizmusa van, ami benne van? Mert van benne vagy tizennemtudom hány hatóanyag, a rosseb tudja, hogy ebből hány májtoxikus, vagy hogy melyik pontosan mit csinál. Á te nem drogoznál csak beszedsz valami sz.rt mert a szomszéd Józsi azt mondta, hogy jó.

Egyébként mivel kismillió cucc van benne ezért nem lehet tudni, hogy milyen hatással lenne a fogamzásgátló farmakokinetikájára, vagy mellékhatásaira, a Revex gyártója is leírta, hogy nem lehet mellé gyógyszert szedni, a fogamzásgátló pedig gyógyszer.


Egyébként én még csak medikus vagyok, de de már én is három olyan embert láttam kórházban akik az ilyen okosan végzett testépítés áldásos hatásai miatt voltak ott. És akkor nem beszélek azokról a jópofa anekdotákról, amit a kollégák meséltek. Én láttam steroid hatására melleket növesztett férfit, gyúrós csávót bethrombotizált lábbal, fehérje miatt megdöglött vesét... Persze az orvosok hülyék és a builder.hu-nál van az igazság.

2014. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyébként csak az első hatóanyagra a citrus aurantium kivonatra kellet rákeresnem és már dobta is ki az esettanulmányt olyan páciensről aki ennek a cuccnak a hatására strokot szenvedett...

Persze az átlag fogyasztó agyáig az nem jut el, hogy ez a cucc nem gyógyszer hanem táplálékkiegészítő! Tehát nincs tesztelve, és a mellékhatásai ismeretlenek.


[link]

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor ne szedjek semmit? csak mert világbajnokságra készülök... :/
2014. szept. 7. 23:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Jah bocs. Profi sport, ami mindenről szól csak az egészségről nem. Most mondhatnám azt, hogy ne szedd, de mindenki más úgyis szedi.

Én azt javaslom, hogy fogamzásgátlót ezek mellé a cuccok mellé még véletlenül se szedjél. Veszélyes. És jó ha tudod, hogy ezek a táplálékkiegészítők nagyon nem olyan ártatlan dolgok, mint aminek beállítják őket, pláne hosszabb távon szedve őket.

Egyébként mit sportolsz?

2014. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!