Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen a Yasminelle tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a Yasminelle tabletta?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem ilyet írt fel a nőgyógyászom. Nem szedtem ( eléggé benne vagyok a korban és inkább a dohányzást választottam...). Amit tudok róla: nem lehet tőle hízni,vízhajtó is van benne és aránylag drága. A modernebb tabletták közé tartozik. De talán van, aki szed is ilyet és több infót is tud...
2008. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Szia!Az előző hozzászólónak igaza van.Viszont az ára szerintem nem olyan vészes.Én is ezt szedtem,egyáltalán nem híztam tőle abszolút megbízható szerintem,én csak ajánlani tudom.
2008. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
67%
Szió! Én féléve szedem a Yasminelle-t és semmi rosszat nem tudok róla mondani, csak jót! Nem híztam tőle, nem jelentkeztek mellékhatások - legalábbis nálam-! Az ára meg 3hónapra 7000 ft! Igazából azt nem tudom, hogy a többi mennyibe kerül! Remélem tudtam valamennyit segíteni!
2008. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nos én 7. hónapja szedem a Yasminelle tablettát. Első hónapokban nem is volt gond, aztán egyszer késleltettem a menszeszt és áttöréses vérzésem lett tőle, az előző hónapban meg kisebb vérfolyás. Soha még nem fordult elő ilyesmi, pedig már kb. 5-6 éve szedek rendszeresen fogamzásgátlót. Egyébként más mellékhatást én nem tapasztaltam, ha ezek nem lettek volna azt mondanám, hogy tényleg jó, mert nem fáj tőle a hasam és sztm a bőröm is szebb lett tőle.
2008. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
67%

Szia!

Én már egy éve szedem és továbbra se tudok semmi rosszat mondani róla! Kérdezte tőlem a doki, hogy szedtem-e már valamilyen tabit és mivel nem szedtem ezért ezt ajánlotta. Pontosan azok miatt az okok miatt amit felsoroltatok! Modern, alacsony hormon tartalmú (ami nem mellékes)! Az ára pedig 3hónapra 7000 ft! Remélem okosabb lettél! :)

2008. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a legjobb. Egy dekát se híztam tőle (bár az utóbbi időben fogyni se tudok, lehet, hogy a tabletta miatt), megbízható, gyönyörű a bőröm, a menstruációmat kb. észre sem veszem, szerintem még a mellem is nőtt egy kicsit. Egyetlen negatívum, hogy úgy érzem csökkent a libidóm, bár ez, ha épp nincs párom még pozitívum is lehet :D
2010. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én se híztam tőle, és azt mondták, hogy ez egy kis hormontartalmú tabi. Na most akkor mindegy, hogy mi számít "kis"-nek egy 80 kilós nőnek meg egy 47 kilós nőnek?:S Tulképpen én sem híztam, de annyira megkeményedett a mellem egy hónap alatt, meg tiszta eres (zöld vénás) lett és fájt. Nem tudom, hogy trombózis szempontjából veszélyes-e, mert tudod a foggátlók véralvadásgátló módon hatnak, és nekem a normális érték fölött van kicsit a vérlemezke számom (véralvadásom). Meg anyukám felől is örököltem visszér hajlamot. Ezért megijedtem, hogy ezt felerősíti, és inkább abbahagytam.:( A mensimnek 1 hó alatt nem okozott gondot, persze ezt nem 1 hónap alatt kell megfigyelni.:)


19/L

2010. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg olyan lettem tőle, mint egy tehén. A mellem meg nem nőtt semmit.
2010. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
szia!ezt szedem 1 ideje.drága, és nálam migrénes fejfájást okoz,de ez tartalmazza az orvos szerint a legkevesebb hormont. 20/L
2010. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!