Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez már menstruáció késés vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már menstruáció késés vagy még nem? Aggódjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aug.7.én múlt eel a menzim,és mai napra jött ki a 28.nap,de még nem jött meg.Nem pontos soha a ciklusom,hisz van,hogy az utolsó menzeszes napra rá 2hétre megjön,de van hogy "pontosan".

Múlt hét szerdán volt nemi életem,de óvszerrel védekeztünk,mint mindig.


2014. szept. 4. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyha össze vissza jön meg akkor mitől félsz?

Nekem volt olyan is hogy 40 napra jött meg.

2014. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak attól félek,hogy esetleg terhes lettem
2014. szept. 4. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell félni még!

A barátnőmnek se jött meg egy egész hétig miután együtt voltunk. Aggódtunk is rendesen, de fölöslegesen (védekeztünk). A fokozott stresz okozhatja, illetve a nagy fizikai megeröltetés is okozhatja a késést! :)

2014. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. szept. 4. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is késett már 10 napot. pár éve azért rendesen jön meg 28-napra. és csak kiszállással idő előtt-védekezünk. ha már 2-3 hetet késik, akkor már lehet gondolni mindenre.
2014. dec. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!