Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jött meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blonde15 kérdése:

Miért nem jött meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! kb1hete kesik,3hete a baratommal pettingeltunk,de nem fekudtunk le.esetleg lehet valami az elovaladektol is? kezdek kicsit ideges lenni.utoljara 4hete volt. Jovo heten ha nem jon meg akkor ez normalis,vagy feljek ? :/

2014. aug. 25. 22:32
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

1. van rendszeres mesid?

2. előváladék akkor játszik, ha a pasid felnyúlkált a hüvelyedben.

2014. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,altalaban rendszeres.csak ritkan volt ilyen.es attol ugye nem lehet semmi baj? jajj,csak jonne mar meg,kezdek felni ....
2014. aug. 25. 22:41
 3/5 anonim válasza:
Felesleges félni. Ha nem szexeltetek védekezés nélkül és pont nem volt peteérésed akkor szinte semmi/kevés esélye van a terhességnek. Manapság szinte mindentől tud késni a menzesz (pl. hormonokkal kezelt disznó hús, idegesség, front stb.). Nyugodj meg és megjön.
2014. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nyugodj meg, nekem volt olyan hogy majdnem 1 hónapot késett nagyon paráztam, de megnyugtattak hogy sok minden befolyásolhatja hogy mennyire vagy ideges meg ilyenek..

ha pedig nem került beléd előváladék akkor baj nem lehet szerintem

2014. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :) minden rendben :)
2014. aug. 29. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!