Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Utoljara egy, honapja fekudtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utoljara egy, honapja fekudtem le a parommal, akkor pont a menszeszem 4. napja volt es most 5. napja kesik. Szerintetek igy terherbe eshettem? (bunkazosokra nem vagyok kivancsi)

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű
2014. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor miert keshet a menszezem? Nem voltam beteg sem stresszes.
2014. júl. 10. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam és elmentem nőgyógyászatra és ott azt mondta a doki, hogy a menses első 2 napján a legkisebb az esélye a terhességnek, de a többi napján már ugyanannyi az esélye a terhességnek, mintha nem lenne meg a mensesed. Ajánlom nézd meg tesztel, vagy menj el nőgyógyászhoz. Én végülis nem maradtam terhes, de a doki amit mondott pár hétig izgultam, mire a teszt 100%-osan kimutatta hogy mégsem maradtam terhes.
2014. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
maradtal? Oszinten egy honapja tortent es ugy emlekszem, hogy hasznaltunk gumit, de mar nem vagyok biztos.. Amugy semmi tunete nincs, bar azt tudom, hogy van akiknel tunet mentes
2014. júl. 10. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet
2014. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3! és ezt egy nögyogyász mondta? Hol vette a diplomáját? Kérdezd csak meg töle!
2014. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!