Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmnek kb.10 napja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek kb.10 napja késik, de soha nem szakadt ki a gumi. Akkor beleszaladtunk a 0, 01%-ba akik így is gyereket csináltak?

Figyelt kérdés

Én már a hajamat tépem és fogalmam sincs hogy mit csináljak. Mindig vigyázunk, sőt még meg is nézem akció után a gumit hogy nem-e lyukas vagy valami, de még soha nem szakadt ki és most mégis késik neki. Most mit csináljak/csináljunk? A szülei engem ölnek meg ha terhes.


Tesztet mikortól érdemes csinálni?


Az egyetlen amit el tudok képzelni hogy egy egyszer mikor elmentem levettem a gumit a hogy felhúzzak egy másikat és lehet hogy valahogy a kezemre is került cucc, amit aztán véletlen az új gumi külsejére kentem és így esetleg bejuthatott, de ennek van valami realitása? Szabadlevegőn meddig bírja a cucc?



2014. szept. 3. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Vagy lehet hogy félre lépett?!

Ha tenyleg terhes és megszületik a baba akkor mindenképp csinálltas apasági tesztet.

2014. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
esélytelen hogy megszülessen... csak a cirkusz ami ebből lesz...
2014. szept. 3. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
'kb 10. napja' az nemrossz, ha nem vagytok vele tisztában.. :D amúgy meg ilyenkor fölösleges aggódni, bár az nem 0,01%, hanem 0,5%, de ezen ne akadjunk fent. a legokosabb dolog csinálni egy tesztet, hogy ne parázzon tovább senki.
2014. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért kb. mert én konkrétan nem tudom mikor van neki
2014. szept. 3. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha viszonylag szabályos a ciklusa, akkor egy terhességi teszt már rég kimutatná, ha esetleg tényleg babát várnátok.
2014. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
neki full összevissza van... mikor elkezdtünk szexelni akkor először 1 hónap ki is maradt neki (végig paráztam) aztán beállt normálisan. elkezdett tablettázni attól még szabályosabb lett, de a tablettától megbolondult szóval abbahagyta. ez pont egy éve volt. azóta kiszámíthatatlan. van hogy 1 héttel hamarabb, van hogy 1 héttel később jön, de ez már nekem sok idegileg....
2014. szept. 3. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, PCOS-m van.

Viszont ha így reagálnál, úgy dobnálak ki, mint a fene. :D

Nem lehet ezt higgadtan? Ha nem szakadt ki, mégis mitől félsz? Az a hibaarány azt mutatja, aki rosszul használja és kilyukad! Ha nem szakadt ki, hogy lehetne terhes? A spermiumok tán átteleportálnak a gumin, vagy mi?

Te nyugodj meg, a barátnőd meg menjen el a nőgyógyászhoz és az endokrinológiára, mert nem normális, hogy folyton késik meg kimarad. Szépen kezelik, és nem kell ideggörcsösnek lenned.


Amúgy meg ha csak egyszer-egyszer van, az akár a stressztől is lehet, mert ráparázik!

2014. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerencsére nem lett bababaj. fhúúúú...
2014. szept. 8. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!