Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik a menstruációm?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik a menstruációm? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már 2napja késik a mensim. A folyásom kevesebb Mint amennyi általában szokott lenni. Nem fekudtem le a barátommal,csak megujjazott.Elmondása szerint, a keze tiszta volt. Akkor miért késhet? Kezdek Beparázni.. Lécci normális válaszokat.. előre is köszönöm:)
2010. jan. 16. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet, lehet épp azért, mert megújjazott és nem vagy hozzászokva, de stressz, fáradtság és nagyon sok minden. Ha aggódsz rajta mikor fog megjönni, lehet még később fog.
2010. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, ne aggódj...pláne, ha a barátod keze is tiszta volt. Nulla az esélye. Viszont sok minden mástól is késhet( kisebb felfázás,stressz, túlzott C-vitamin bevitel, vagy csak szimplán a hormonok) a két nap még nem a világ vége, semmit nem jelent. Nekem is késett pont a héten 3napot is, de nem volt semmi gond, megjött szépen. Ne idegeskedj, mert attól csak még többet fog késni!
2010. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát nagyon nem szeretbél az lenni.. Még irhattok :)
2010. jan. 16. 21:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi elirtam..*Szeretnék
2010. jan. 16. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:

az idegeskedéstől is késhet, nem lesz semmi baj meg fog jönni. Ne parázz, mert nincs hogy terhes legyél!!!!!!

Nyugodj meg, és hamarabb megjön majd meglátod!

2010. jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De már tisztára nemtudom hogy mi legyen:S Nem értem hogy miért nem jön meg:((((
2010. jan. 17. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, semmi baj nincs...0% az esély rá!!! NYUGALOM!!! Attól késik mert idegbajos vagy!!! NYUGIIII! :) ;-)
2010. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Antibiotikum,megfázás, C vitamin, idegeskedés sok sok kiváltó oka van ! Nyugi nem lehetsz terhes megfog az jönni:)
2010. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek:) Ma megjott:)
2010. jan. 19. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!