Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mi lehet? (többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Július 15 én voltam a barátommal együtt de nem nevezhető együtt létnek mert csak 10 mp volt bent. Julius 17-én pedig menstruációm volt normálisan volt. A mentruációm soha nem pontos és ki is marat már párszor.Tesztet már csináltam 4-et is és negatív lett mind.Lehet azért mert idegeskedem vagy már magam sem tudom hogy mi lehet!Pénteken készülök a dokihoz.Addig is várom a válaszotokat!
2014. aug. 26. 19:37
 1/3 anonim válasza:
nem értem akérdést
2014. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintetek mi lehet hogy nem jött meg még?
2014. aug. 26. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg csak 10 mp-et volt bent?

És a végén mind visszaszívta, amit közben bespriccelt?


Tesztet akkor csinálj, ha elmarad a következő vérzésed - addig nem mutat semmit.

Ha hamarabb szeretnél eredményt, menj el nőgyógyászhoz.


De most, ennyi idő után, ha még mindig negatív a teszt, akkor szomorú hírem van: ebből bizony nem lesz baba.

Legközelebb ügyesebbek legyetek... pl. dugjatok be egy gumit is kettőtök közé. Jót tesz az idegeknek.

2014. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!