Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Juliusba kiszakadt a gumi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juliusba kiszakadt a gumi, azota 3x megjott, nem lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés
Pont akkor kezdtem szedni a fog.gatlot akkor meg nem vedett de azota megjott 3x mindig idoben, igy nem lehetek terhes ugye?
ma 00:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Es egyebkent akkor se elvezett belem a parom, aktus kozepen szakadt ki
ma 00:39
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Már 3 hónapos terhes lennél…

De ha annyira aggódtál volna, elmentél volna nőgyógyászhoz. Így viselkedne egy felelősségteljes, érett nő.…

ma 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha Juliusba szakadt a gumi, akkor ő lesz terhes. Bár érdekes helyzet, azt hittem a Julius férfi név, de nem ítélkezem. Mindenki tartsa magát aminek akajra! Biztos Júliának született...
ma 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo, koszi, akkor igy nincs ra esely nem?
ma 01:06
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy terhes, ne parázz ennyire. :)
ma 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi ésszel... szerencsére nem.
ma 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aggódj még, jól áll neked. És lehetőleg ne szaporodj.
ma 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyi sütnivalód nem volt, hogy csinálj egy otthoni terhességi tesztet a szex után kb 2-3 héttel? Kb 700 ft lett volna.
ma 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!