Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párcserés szexnél mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párcserés szexnél mennyire kockázatos elhagyni az óvszer használatát ha mindkét nő fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés
ma 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire, sosem dugok gumival. .
ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ betegek-e. A gumesz sajnos semmi ellen nem véd 100%-ban, és több kórokozó/betegség ellen is gyenge vagy semmilyen védelmet nem nyújt.


Komplett kivizsgálást javaslok mindkét pár minden tagjának. Bár amúgy ez párcserétől függetlenül is a legbiztosabb módja a biztonságos szexnek


Egyedülálló férfi

ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csakis abban az esetben ha ismerős/baráti pár így meglenne a bizalom hogy senkinek nincs semmi baja.
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont annyira mintha újra ismerkednél és gumi nélkül dugnál az új pároddal. Azaz attól függ mennyire bíztok meg a másik párban. Ha mindenkivel, sűrűn gumi nélkül dugnak össze-vissza akkor nem tenném.
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kockázatos.

Ráadasul azt férfiak mindig tartsátok észben, hogy ha nem húztok gumit, a nőre van bízva kizárólag, hogy akar-e tőled gyereket, vagy nem.

Ha teherbe ejted, akkor megszülheti, te meg fizetni fogsz.Semmit nem tudsz tenni.Senkit nem fog érdekelni az sem, hogy "dehátaztmondtafogamzásgátlótszed".

Ha szedi is, nem tudod tényleg normálisan szedi-e.Egy hasmenéses időszaktól, antibiotikum kúrától is simán kinullázódik a hatása.Csak ezt még sok nő sem tudja, sajnos.

A nemi betegségek meg megint más téma.

ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 igen, a nemibetegségekről lehet nem is tud a csaj (meg a pasi se)
ma 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5-6 akkor ti ne dugjatok soha senkivel gumi nélkül
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Nem is szoktam, én nem vagyok hülye.Mondjuk én nem is férfi vagyok, az igaz.
ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 pedig gumesszal se vagy biztonságban. Na mindegy is, nem gumira kell hagyatkozni, hanem az STD tesztekre. Az a biztos! További részleteket lásd a 2-es hozzászólásban.
ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!