Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerméretezés, avagy mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerméretezés, avagy mi való rám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az volna a kérdésem, hogy egy 21 cm hosszú, és 13.5 cm kerületű péniszre milyen méretű óvszer való? Én 64-eset rendeltem, az jó lesz? Most állok a barátnőmmel ott, hogy már kellene, igen rövid időn belül, és remélem, hogy tudtok segíteni ;) Előre is köszi a válaszokat :))

2014. aug. 25. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a méretet szerintem kicsit eltúloztad,mérd le újból barátocskám (mellesleg ezt tövig tolnád neki...)
2014. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy kis matek, hogy ne csak a farkad használd.

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__23..

2014. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

ha nagyobbat veszel akkor leesik róla vagy kicsuszik belőle a farkad

ha kissebbet veszel esetleg csak nehezebb fel rakni rá de majd az ötödik fajtánál rájössz mi a jo

nekem is kb akkora a szerszám mint neked én a Lidl be szoktam venni az izesitettet

kicsit nehezen megy fel de jo minőségű ja és nem drága, 12 db kb 800 ft

2014. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez nekem csak 4,3 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
2014. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Neked a 60-as bőven elég, ha 13cm-el számolunk, és bizony azzal kell, nem 14-el.


Nekem is a 64-es jobb mint a 69-es, pedig a 15cm kerületú farkamra elvileg 69 kéne. Nekem a gyakorlatban úgy tűnt, hogy a kicsit feszesebb 64 jobb, de van mindkettőből, ha úgy van jó a 69 is.

2014. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem, nem túloztam el a méreteimet, csoda lesz, ha beleférek a barátnőmbe... 21 cm hosszú, és 13.5 cm a kerülete...(nem panaszkodhatok :D)
2014. aug. 25. 22:03
 7/9 A kérdező kommentje:
[link] konkrétan ezt rendeltem, a kerület alapján stimmel :)
2014. aug. 25. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudjuk miről beszélsz, ismerjük a márkát, már jóideje csak ezt használom.

Látom te még az elején jársz, itt van az oldaluk, oda lehet beírni a méretet, kiköpi amit ajánl.


Mondom, nem egzakt a méretválasztás. Nekem a 69-et dobja ki, de a 64 nekem élvezetesebb, ezért veszek olyat ha van, ha nincs és van 69 akkor azt. Pici szexshopba járok néha kifogy a készlet.


A 4-es válaszoló vagy nem tud olvasni, vagy kihagyta az általános iskolát vagy mindkettő! Kerület ember, kerület, tudod mi az? Na mindegy -.-



Amúgy a 13,5 cm-ed átlagos, nem túl vastag, a hossza meg eléggé nagy, szóval csak a hossza átlagon felüli.

Tövig tolni nem fogod tudni, ha csak nem olyan a nő, hogy belefér, de ez ritka, szerintem légy óvatos!

Az átlagon felüli hossza és az átlagos vastagsága miatt inkább tűnhet vizuálisan egy vékony faroknak, mint egy nagy vastagnak. Nem irigykedem, kinek ilyen kinek olyan, én is elégedett vagyok, én a vastagságom miatt vagyok jó a barátnőmnél és úgy általában a csajoknál, mert a vastagság jelenti az igazi élvezetet nekik nem a hossz.

Amúgy nekem csak 18cm hosszú, és ehhez van a 15cm kerület.


Az óvszerekről meg annyit, hogy hosszra elvileg mindegyik elég hosszú, inkább csak a kerület szokott gond lenni.

A gyógyszertári meg bolti sima óvszerek nekem a makkom hegyére sem mentek fel soha, szétszakadtak, vagy lilára szorították a farkam, ennek a méretnek is meg van az átka! Ez van, nem csak a méret számít.

2014. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit vastagabb, mint az átlag, az 56mm-es XL-es Durex vagy esetleg 60-as MySize passzol.
2014. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!