Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mégis teherbe estem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis teherbe estem?

Figyelt kérdés
Egy éjszaka és másnap reggel furán feszült a bal mellem, fájdogált a mellbimbóm is de csak nyomásra, viszont bimbóudvari elváltozás nem volt és azóta sincs, nem is feszül már a mellem egyáltalán. Tegnap teszteltem reggel, negatív lett (HCG nevű teszt, állítólag rendkívül érzékeny). Ma kissé megerőltettem magam, és ekkor egy rövid időre kezdeti "mindjárt megjön" érzésem lett, de el is múlt. Most viszont dolgozik bennem az idegesség. Kihagyott tabi után volt az együttlét, majd tabipótlás és volt megvonásos vérzés. Normál esetben ezekben a napokban kéne menstruálnom, ami ugye nincs, mert már véreztem (tehát elcsúszott a ciklusom). Már eltelt a két hét, ezért teszteltem. Még hétfőn is tesztelek.. lehet, hogy akkor mást fog mutatni? Vélemény?
2010. jan. 15. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem bár azért végezd el a tesztet jobb félni.. sok sikert
2010. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy lesz!
2010. jan. 15. 12:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem nem sok esélye van, de tényleg a jobb félni mint megijedni, biztosra kell menni és magad megnyugtatására is, végezd el a tesztet. Ha még mindig nem vagy megelégedve, nőgyógyász és kész.
2010. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen... csak most péntek van és már nem rendel a dokim... és nem akarom elpazarolni a tesztemet, szóval nem tudom, hétfőn teszteljek-e vagy várjak még. És ha elmegyek orvoshoz hétfőn és nem tud pontosat megállapítani, akkor is várni kell még akárhány napot.. De köszönöm a választ!
2010. jan. 15. 13:24
 5/16 anonim ***** válasza:
az aktus után 2 héttel már lehet tesztelni, de én várnék még plusz 3 napot, h tuti legyen. sztem nemvagy terhes. bár nemegészen értem ott azt a részt h tabipótlás, majd megvonásos vérzés. rögtön elkezdtél vérezni, amikor pótolotad, vagy hogyvolt ez?
2010. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát sajnos úgy volt, hogy mikor otthon hagytam a tablettát este kellett volna bevennem, másnap reggel voltam együtt párommal és aznap este tudtam csak pótolni az előzőt és bevettem az aznapit is, biztos ami biztos, de doki szerint védett voltam így is, másik orvos szerint meg csökkent a gyógyszer hatása. Akkor aznap már elkezdtem barnázni, pici halványpiros vér is volt a gyógyszer bevételekor (este) és azután jött a megvonásos vérzés. Tehát tulképp a megvonásos tünetek már elkezdődtek szinte azonnal, hogy a gyógyszert nem vettem be kellő időben. Tehát volt vérzés, de mostanában furcsaságokat észlelek, most van némi fehér folyásom is, s bár az első teszt negatív, azért még tesztelnék... és fogok is, de kedden talán jobb lenne orvoshoz mennem.
2010. jan. 15. 13:38
 7/16 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon pici a valószínűsége, hogy nem voltál védett.


most azért nincs rendben a mesntruációd, mert bezavart a "dupla" adag tabletta.

2010. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a barnázás meg a vér inkább azért volt, mert egyszerre 2-t vettél be. ez gyakran megesik, ha valaki egyszerre pótol.
2010. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Remélem, hogy így van... de, ahogy fent is olvasható, jobb félni...
2010. jan. 15. 14:25
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha jobban visszaemlékszem, lehet, hogy még a pótlás előtt észleltem a pici vért... a barnázás pedig tuti, hogy már az aktus után is volt... szóval gondolom már akkor megindult a megvonásos...
2010. jan. 15. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!