Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet belöle baj? Mennyi rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belöle baj? Mennyi rá az esély hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés
fürdés után pisilés,megmos himvessző és ugy kb 2-3perc gumi nélkül.szerintetek?menyi az esélye babának? normális válaszokat várok!!!
2010. jan. 14. 21:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
a kérdés iroja vagyok. ez már régeben volt és ssemi sem lett belöle..........csak érdekeltek a válaszok...köszi a normális válaszokat
2010. jan. 15. 15:30
 12/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, h miért kellett lepontozni. csak azért, mert azt irom, h lehetsz terhes?? ezt mindenki tudja, előváladéktól is teherbe lehet esni. nem azt irtam, h tutira terhes a baratnod, de gondolj mar bele, könyörgök.. védekezés mellett is megvan az esély, nem h nélküle.
2010. jan. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!