Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet belöle baj? Mennyi rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belöle baj? Mennyi rá az esély hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés
fürdés után pisilés,megmos himvessző és ugy kb 2-3perc gumi nélkül.szerintetek?menyi az esélye babának? normális válaszokat várok!!!
2010. jan. 14. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ez megszakitásos védekezés. 35 körül van az esély. de ez attol is fugg, h éppen peteérése volt-e a csajnak. ha igen, akkor szinte 1oo. miért is nem lehet normalisan védekezni?? latod, ez az éretlenség a szexre :S
2010. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Tényleg hülye húzás volt, ne legyetek felelőtlenek fiatalok! Ez a 3 perc csak felcsigázta az élvezeteket, de most meg megy a para.

A kérdésre válaszolva, nem igen lesz ebből baba, sőt.. de azért ne játszatok a tűzzel:)

2010. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
de, lehet, mert az előváladékban is lehetnek életképes spermiumok. az esély EGYÉRTELMŰEN megvan.
2010. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
lehet....majd nemsokára kiderül....
2010. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

21:14

Te mindenképpen ragaszkodsz ahoz a 35% mert egy helyen ezt olvastad. Mint mondtam a másik ilyen témában is és igaz a 35% akkor amikor végigcsinálják az aktust és csak akkor kapja ki amikor már majdnem ottvan, és közben a nedveik már jól összemelegedtek.



Általában a sperma találkozik a petével.

A DNS-e a DNS el, megtörténik a buli a sejtek osztódnak és kilenc hónapra rá megszületik a gyerek, így megszokott.


Szokatlan esetben viszont, a petesejtnek lehet két természetben előforduló génmutációja amik nem jönnek ki egymással, a kalcium szint spontán megugrása elősegítheti előkészítheti sperma nélkül is a petesejtet és egy osztódási hiba miatt a petesejt kettéválhat férfi DNS nélkül . "partenogenezis" egy gyerek apa nélkül.

Embereknél csak elméletben létezett, nem bizonyították

Lehet, hogy mostanáig :)

2010. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az előváladékban is lehetnek, ez így van,tehát az esély megvan, de lássuk be ez a gyakorlatban azért nem túl jellemző.

második voltam

2010. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem " valahol " olvastam, hanem Pearl állapitotta ezt meg. amugy meg orvos is mondta. nem biztos, h terhes lesz, de az esély az volt, h megvan-e az esély. a válasz pedig, tetszik-e, vagy sem, megvan.
2010. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy terhes lennél. pláne nem 2-3 perctől. De az előváladék spermiumtartalma függ attól h előtte mikor volt ejakulációja a srácnak, mert ha röviddel előtte akkor az előváladék tartalmazhat spermiumot, de ha már régen akkor ki is ürült azóta! De azért tényleg nem szabad a tűzzel játszani csak akkor ha nem gáz ha becsúszik a baba!! De szerintem megnyugodhatsz, de ez jó példa arra h ha legközelebb nem akarsz idegeskedni akkor 2-3 perc se legyen!24/L
2010. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nem lehet normálisan válaszolni:) 1. Ha nem védekezel, igen megvan az esély a terhességre. Nem véletlenül szednek az emberek tablettát vagy használnak óvszert. 2. Jobb lesz így most, hogy végig aggódjátok a hónapot? megérte az a 2-3 perc? 3. Az, h megmosod e a hímvessződ szex előtt vagy nem, terhesség szempontjából tök mind1, maximum a higéniára figyelsz oda vele. Szóval a válaszom, igen, megvan az esély. Az esély a terhességre csak akkor nulla, ha nincs szex!!
2010. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ember függő. pl én a volt barátomal csak úgy csináltuk és egyszer sem estem teherbe.
2010. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!