Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már köztetek valaki aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már köztetek valaki aki az 1. szem fogamzásgátló után mert szexelni gumi nélkül?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztató szerint ha az első naptol szeded be akkor már lehet. de én még nem hallottam ilyenről hogy valaki az 1. szem után merte volna.
2010. jan. 13. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hogy az első hónap beszedése után véd csak. de lehet, hogy én öreg vagyok már ehhez :)
2010. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg orvostól. Megéri bemenni egy kérdés erejéig (nem fog megvizsgálni szóval semmi gond) hogy biztos legyél hogy teljes körű védelmet élvezel. Azonban szerintem is csak az első hónap után véd.
2010. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen a betegtájékoztató nem ír hülyeséget, tényleg lehetne már rögtön. Az egy hónap nagy túlzás, sokan várnak egy-két hetet. Én 5 napot vártam amíg elmúlt a menstruációm (lindynette20). Tudom, hogy a gyógyszerészek sem hülyék nem írnak rá kamu dolgokat. Ennek már 10hónapja, ha teherbe estem akkor, akkor ahhoz képest elég jól nézek ki, és kicsit már túl hordom a gyereket:D Régen kellett várni sok időt a régi gyógyszereknél.
2010. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát sztem az egy hónap kicsit sok de réggebben biztos kellett annyi mire hat a gyógyszer. én 1 hetet vártam, majd meglátjuk mi lesz.:) de én bízok a betegtájékoztató hitelességében.
2010. jan. 13. 13:52
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
lindi20nál 10 napot kell várni pl...
2010. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
mondtam hogy öreg vagyok már :)
2010. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
dehogy kell a lindynette20-nál 10 napot várni. Nem tudom honnan veszel ilyen butaságot!
2010. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
hát én a 4. szem gyógyszer után (yasminelle) már vígan szeretkeztem a párommal, mégse lett semmi baj :D
2010. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megvártam ameddig elmúlt a vérzésem, utána pedig védekezés nélkül. Mondjuk megszakítást használtunk megszokásból az első hónap végéig, de egyáltalán nem félelemből.
2010. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
ilyen hülyeséget a patikustól vettem,h 10 nap után biztonságos...am persze h nincs bajod mert menzez után kezded el szedni...és a tizenvalahanyadik napon tudnál teherbe esni...plusz ha kihagysz egy szemet akkor is jópár napig várni kell...(ez pl a beteg tájékoztatón van)
2010. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!