Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszer lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
21/L vagyok, rendszeres nemi élettel. Volt egy trombózisom, így minden hormonális fogamzásgátló módszer kizárva, mivel tovább növelik a hajlamot. Hüvelyi fogamzásgátlók közül a Pharmatexet próbáltam, kiszárít. Emellett latex-érzékeny vagyok, így a kondom sem működőképes. Valami ötletetek esetleg volna? Köszönöm előre is!
2010. jan. 12. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ez cumi nem tok mást mondani megszakításos módszer rizikós de hát akk ez van.
2010. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
latexmentes óvszer.
2010. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a latexmentes óveszerre, majd ráébredtem, hogy egy-egy nemi aktusra nincsen egy-egy ezresem.... =S
2010. jan. 12. 22:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudok mást ajánlani..pesszáriumot esetleg,de az meg csak spermicides készitményekkel kiegészitve nyujt megfelelő védelmet. Spirált csak olyan nőknek tesznek fel,akik már szültek.
2010. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor télleg semmisem maradt. vagy áldozol ezrest a latexmentesre, vagy kipróbálod a pesszáriumot vmi másik spermiciddel, ami nem szárít.
2010. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
van már olyan spirál,amit feltesznek olyanoknak is,akik nem szültek még.Nézz utána!
2010. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

jah és most lifestylesből van az az újfajta SKYN, ami szintén latexmentes és "csak" 800 forint 3db.

előző voltam

2010. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem a párod veszi az óvszert?
2010. jan. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az hogy latexérzékeny vagy orvos által megállapított vagy csak te gondolod?
2010. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Pharmatex hüvelygél is kiszárít?
2010. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!