Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy elhízok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy elhízok a fogamzásgátló tablettától?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem a tabletta szedését, és 45kg-os lány vagyok...szóval reménykedem hogy legalább egy 10kg ragad rám.
2014. aug. 8. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Évekig szedtem fogamzásgátlót, soha egy kg-ot nem híztam miatta. Sőt, az utolsó fog. gátlós periódus mellett diétáztam és lement közel 20 kg.:)

Bár mellékhatásként lehet nagyobb étvágy miatta, aminek ha az illető enged, akkor hízik, de azért ez nem olyan elterjedt mellékhatás a mai, modern tablettáknál. A mai, modern fog. gátlót szedő lányok-nők többségében nem híznak mellette.

Amúgy meg ha mindent eszel és mégsem hízol, akkor valószínűleg genetikailag vagy ilyen, hogy ehetsz bármit és bármennyit, akkor sem fogsz elhízni, kövér lenni.

2014. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,bizony ilyen fajta vagyok aki akar de nem tud..szoval akkor felejtős a hízás :/
2014. aug. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!