Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót szedek akkor később még lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
Mármint nem lesz kevesebb esély rá hogy gyerekem legyen?
2010. jan. 11. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy lehet, akkor nem szedné senki ha meddőséget okozna. abbahagyása után max néhány hónap után helyreáll a ciklus.
2010. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez meg mekkora baromsag. akkor nem lehet gyereked, ha sok abortuszt atveszelsz ( van, akinek egy is elég ), ne már, h a felelősségteljes szex meddőséget okozzon. ez hülyeség. :S
2010. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké!!Kszi a gyors választ!
2010. jan. 11. 21:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Persze fontos,hogyha sokáig ,évekig szedi valaki természetesen orvosi vizsgálatokat el kell végezni,szünetet hagyni mikor a doki azt tanácsolja,ha fellép bármiylen mellékhatás orvoshoz fordulni.

Egyébként maga a fogamzásgátló nagyon hamar, (főleg a mai alacosny hormontartalmuak) kiürülnek a szervezetből,számszerint 1 nap alatt. Azért szoktak 2-3 honap "pihenőt" javasolni teherbeesés előtt,hogy a saját ciklusod visszarendeződjön,mert ugye igy sokkal könyebb gyeremeket tervezni,ha tudod például mikor van peteérésed.

2010. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jaj de hülye vagyok...természeteseb IGEN,LEHET ..nem tudom miért irtam h nem:-)
2010. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem, kiég a méhed a helyéről az első tabi után:D nem, amúgy elvileg nem befolyásol semmit, de 10-15 év után nehezebb teherbe esni mint simán.
2010. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Ugyanúgy meddőséget okozhat, mindennek van mellékhatása. Hidd el csúnyább dolgokat is csinált már hormonális fogamzásgátló, mint a meddőség.
2010. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mint minden gyógyszernek ennek is vannak mellékhatásai, és persze embere is válogatja, hogy kinek mire hogyan reagál a szervezete.

Én két évig szedtem tabit, majd miután abba hagytam 8 hónap után sikerült teherbe esnem. De persze vannak más befolyásoló tényezők is, mint a stressz, az erős gyerek utáni vágy. Én akkor lettem terhes amikor abszolút nem számítottam rá, amikor két hétig szabadságon voltam.

2010. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem leszel meddő ne aggódj.
2010. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a fogamzásgátló abbahagyása után semmi nem fogja megakadályozni, hogy terhes legyél.

(13 évig szedtem fogamzásgátlót, abbahagyása után 1 évre megszületett a kisfiam)

2010. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!