Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 eve szedek fogamzasgatlot....

10 eve szedek fogamzasgatlot. Gyereket szeretnek hamarosan.3 eve teherbe estem a gyogyszer szedese mellett, es abortuszom volt. Kerdesem: Lehet meg gyerekem?

Figyelt kérdés
Koszonom az ertelmes valaszokat, kerlek ne tegyetek szemrehanyast az abortusz miatt, epp elegge megszenvedtem.. Most hagytam abba a gyogyszer szedeset. valaki megijesztett, azt mondta, hogy 10 ev gyogyszer utan tuti nem eshetek teherbe, sot abortuszom is volt...szoval felejtsem el. Szerintetek??? Babat akarok...
2010. jún. 13. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki lehetett az az okos, aki ilyent mondott neked, de tuti nem akar jót, szóval ne hallgass rá. Van, akinek nehezen áll vissza a szervezete, van akinek azonnal sikerül gyógyszer után. Sőt, ha már egyszer teherbe estél, bármi is történt, fizikailag képes vagy rá, tehát menni fog. Mindent bele, kívánok neked minden jót:)
2010. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az biztos hogy 10 év gyogyó után lehet gyereked, sokunknak van így. de minimum 3 hónapot várjatok a próbálkozással, nekem 1 év kellett mire teherbe tudtam esni. Abortuszt úgy tudom már jó ideje vákumosan csinálják, igy nem okozhat elvileg meddőséget. De gondolom ha a műtéted után komplikáció lépett volna fel, akkor arról tájékoztattak volna. szóval ha csak ennyi a "problémád", akkor lehet gyerkőcöd, gondolom
2010. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kell par honap, mire kiurul a szervezetbol a gyogyszer, de ha mellette is teherbe estel, akkor nem tart hosszu ideig, szoval kezdhetitek a probalkozast

sok sikert

2010. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jo, koszonom! :)
2010. jún. 13. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én négy évig szedtem gyógyszert, kb 8 hónap után állt helyre a ciklusom (úgy, hogy volt peteérésem is), majd két hónap múlva sikerült és megfogant a baba!


Drukkolok nektek is! 3 hónapot mindenképp hagyj a a szervezetednek regenerálódni!

2010. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

én 8 éveg szedtem folyamatosan a gyógyszert, novemberben volt az első "tiszta" hónapom, dec elején megjött a mensim, és jan legelején megfogant a kislányom.


a kisfiam pedig úgy fogant, hogy előtte már 3 levél tabit beszedtem foylamatában és a 3.után nem jött meg a megvonásos vérzés (és nem volt hasmarsom, nem hánytam ki a bogyót, semmi...),tehát ergo fogi gátló MELLETT fogant.


én is úgy tudom egyébként, hogy a vákumos műtét nem okoz későbbi fogantatási problémákat


sok sikert :)

2010. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) koszonom ismet, elmondani nem tudom mennyire megnyugodtam... :)
2010. jún. 13. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

10 évig szedtem fogamzásgátlót. Előtte volt 1 abortuszom:(

A fogamzásgátlót abbahagytam, mert ezt javasolta az orvos. Rá 1 évre első próbálkozásra sikerült teherbe esnem 32 évesen.

Mostmár 1,5 éves a gyermekem

2010. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 10 évig szedtem fogamzásgátlót, és most terhes vagyok. Egy év kellett, hogy teljesen kiürüljön a gyógyszer, de amikor elkezdtünk próbálkozni, szinte azonnal össze is jött a baba. Ne izgulj, nem lesz gond.
2010. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!