Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Befolyásolja a fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Summetrolim és Panadol gyógyszert szedtem. A Summetromin gyógyszert másfél hétig az utolsó 5 napban 3x1 a panadolt pedig ugye mikor lázam volt ugy 2 esetleg 3 napig de volt hogy algopirint szedtem. a kérdésem az lenne hogy mivel antibiotikumot is szedtem befolyásolja-e a yasminelle fogamzásgátlómat mármint hogy nem időre és napra pontosan kellene megjönnie( még csak a második levelet szedtem be) hanem mondjuk 1-2 nap késéssel megzavarhatja-e a menstruációmat ill. a fog.gátlót?

Előre is Köszi a válaszokat :)

18/L


2010. jan. 11. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem befolyásolja azt hogy mikor jön meg, a védettséget ellenben lehet. bár nem mindegyik antibiotikum befolyásolja. csak azt nem értem mikor ott voltál a dokinál és felírta a gyógyszereket miért nem kérdeztél rá. én mindig rákérdezek.
2010. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az antibiotikum nagyon be tud kavarni és ha 1-2 napot késik a vérzésed az teljesen normális. Én múlt hónapban szedtem antibiotikumot és a 2. nap helyett csak a 3. napon jött meg.

ja és igen, a védettséget is befolyásolja. Kell a kiegészítő védekezés (gumi9 mindenképpen legalább 2 hétig, úgy a biztos!

2010. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tartottam fejemben akkor hogy mennyire befolyásolja vagy nem... Én hibám... AzT Tudom hogy az Antibiotikum befolyásolja a védettséget betegtájékoztatot elolvastam 4-szer is... Ezután volt kiegészítő védekezés is felelőtlen nem szeretnék lenni...

Köszönöm a Válaszokat :)

2010. jan. 11. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja,ne aggódj!Megkérdeztem a Webbeteg fórumon egy híres nőgyógyásztól,és egyik sem csökkenti a hatását.
2010. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!