Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az Algopyrin befolyásolja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Algopyrin befolyásolja a fogamzásgátlót hatását?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"Kérjük olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze kezelőorvosát, gyógyszerészét."


Jelen esetben a "milyen gyógyszerek szedése nem javasolt a tabletta mellett" rovatot ajánlom.


Egyébként pedig a tabletta hormonkészítmény, az algopyrin pedig teljesen más, szerintem nyugodtan beszedheted.

2011. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első rosszul tudja, ne vedd figyelembe, amit írt.

A paracematol hatóanyagú fájdalomcsillapítók, amilyen az Algopyrin is, csökkenthetik a hatékonyságot, ezt nekem több orvos is mondta. Ilyen még a Rubofen meg a Saridon is. Szedj iboprufen hatóanyagúakat (pl (Advil, Algoflex) ezek közömbösek.

2011. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az algopyrin nem tartalmaz paracetamolt.
2011. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, neeeeeee! Az Algopyrin tartalmaz paracetamol-t???? Mióta???


Szerintem kérdezd meg a nőgyógyászodat, hogy a te általad használt fogamzásgátló hatását milyen gyógyszerek befolyásolhatják? Ugyanis fogamzásgátló és fogamzásgátló között is lehet különbség. Az újabb, alacsony hormontartalmúak hatását általában nem befolyásolja, de azért kérdezz rá!

2011. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!