Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Ha úgy voltam barátommal, hogy éppen eléggé megvolt, es nem vedekeztunk, mennyi esély van rá hogy teherbe essek??
2014. júl. 29. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha beléd élvezett akkor van esélyed rá. Ha eltelt már 1-2 hét mióta együtt voltatok, akkor mindenképpen vegyél tesztet.
2014. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sose értettem ennek a kérdésnek a jelentőségét, hogy mennyi az esélye a teherbeesésnek.......nem mindegy?

Ha nem védekezel teherbe eshetsz, teljesen mindegy mennyi esély van rá, van, és ez a lényeg.

Meg kell tanulni felelősségteljesen szexelni és akkor nem kell utána aggodalmaskodni.....ennyi :)

2014. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ma van a 3.napja hogy ez történt
2014. júl. 29. 08:26
 4/9 anonim válasza:

Menstruáció közben kicsi a teherbeesés veszélye, pont azért, mert menstruálsz. De küldök egy írást, itt körbe is nézhetsz, szerintem vegyél tesztet, akkor mehetsz igazán biztosra... :)


[link]

2014. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) mostanában elég rendszertelen a ciklusom a megjósolthoz képes mindig késik egy hetet. Így elég nehéz beloni. De a menstruacio 3. napján voltam amikor együtt voltam barátommal így nem tudom... :/
2014. júl. 29. 08:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Vegyek esetleg esemény utanit? Vasárnap történt. Nem 3 hanem 2 napja elirtam.
2014. júl. 29. 08:43
 7/9 anonim válasza:
B#sztál -> Lehetsz terhes.
2014. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szívesen. Én egy teszttel kezdeném, az már ha terhes vagy, ki fogja mutatni. Hiszen a menstruáció 100%ban nem véd a terhességtől, bár tény, hogy akkor a legkisebb az esély a babára! Egyébként nem bunkóságból kérdezem, de nem egyszerűbb védekezni? Ha iratsz fel fogamzásgátlót, az 3 havonta max 6-10 ezer ft, és még a menstruációd is helyre teszi, rendszeres lesz. Vagy ha az nem tetszik, ott az óvszer, pár száz ft, és nem kell az együttlétek után így agyalnod hogy lehetsz e terhes, vagy sem, max akkor ha valami defekt van a gépezetben. Egyszerűbb védekezni, mint egy esetleges abortuszra menni nem?! De mindenki úgy csinálja, ahogy neki a legjobb, mint mondtam, nem kötözködésből írtam. :) 4-es voltam.
2014. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van gumink. Azt használjuk csak hogy ugye megvolt es azt hallottam hogy így nem lehet terhes az ember így kipróbáltuk... De nagy hülyeség volt, soha többé ilyet
2014. júl. 29. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!