Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így eshetek-e teherbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így eshetek-e teherbe?

Figyelt kérdés
28 napig szedtem a fogamzásgátlómat, aztán ahogy elő van írva kihagytam 6 napot. A 6. napon elfelejtettem bevenni az újabb levél első bogyóját, párommal mégis összebújtunk. Ez jelenthet-e valami problémát? Köszi :)
2014. júl. 9. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fogamzásgátló ez? Ilyet még nem hallottam hogy így kell szedni.
2014. júl. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen gyógyszer? Huszonnyolc szem van egy levélen, és mégis kell hat nap ( miért pont hat? ) szünet?
2014. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én gyógyszerem 21 napos aztán van 7 nap szünet. Olyat hallottam már hogy 21 rendes tabi meg valamennyi ilyen pótlék amikor meg is jön, de olyat hogy 28 szem és még szünet na olyat nem.
2014. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Elírtam, valóban 21 nap és egy hetes szünet :) így adtok választ ?
2014. júl. 9. 13:34
 5/5 anonim válasza:

Szoval a hetnapos szunet utan elfelejtetted bevenni a bogyodat?

Igen,jelenthet problemat,terhes lehetsz.

7 napig vedekezzetek mas modon is es az aktus utan 14 nappal tesztelj.Ha negativ,akkor nem tortent baj.

2014. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!